Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
2 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

A co Lilly a Nihat?

Dobré časy, špatné časy (GZSZ)

Proč se Lilly a Nihat rozcházejí?

Výprask táta Martin naklonil Nihatovi, že spal s Lilly. Hluboce uražen, chytrý obyvatel Kolle-Kiez tomu učiní přítrž. Berlín — Nyní se stalo to, čeho se Lilly tak bála: Nihat ví, že ho podvedla s Martinem!

Kdo opouští GZSZ 2023?

Výjezd GZSZ z Eva Mona Rodekirchen potvrzen: Maren opouští Kolle-Kiez. Již příští čtvrtek (15.09.2022. září 2010) bude Eva Mona Rodekirchen naposledy k vidění v roli Maren. Eva je součástí hereckého souboru GZSZ od listopadu XNUMX a za tu dobu toho prožila hodně.

Opustí Paul GZSZ?

Hvězda GZSZ Niklas Osterloh oznámil svůj odchod před pár měsíci ve videu. Ale nebojte se, je to jen sabatical na tři a půl měsíce. Kvůli natáčení v Kolíně si 33letý muž odpočine od natáčení GZSZ a otočí se zády k hlavnímu městu Berlínu.

Proč je Lilly operována na GZSZ?

V Jeremias je Lilly důkladně vyšetřena a nakonec zjistí, co je příčinou bolesti: má velkou cystu na ledvině, kterou je dokonce nutné operovat. Protože chirurgické týmy na bývalém pracovišti Lilly mají dobrou pověst, Nazan jí poradí, aby operaci nechala provést u Jeremiáše.

Soundtrack GZSZ: Světla (Lilly & Nihat)

Nalezeno 32 souvisejících otázek

Proč Maren zastaví na GZSZ?

Šestačtyřicetiletá žena nám říká: „Přál bych si, a to by byl vlastně ten nejlepší případ, aby Maren měla nakonec dost své cesty kolem světa a chtěla by se vrátit do sousedství, protože 46 procent se vrátí a Já s vervou, s kterou jsem tehdy nastoupila, mohu pokračovat jako herečka na GZSZ.

Co se stane na GZSZ 2023?

«GZSZ» ve čtvrtek 22.09.2022. září 7605: epizoda XNUMX

Weiterlesen:
Kolik bude stát WWE 2K22?

Lilly ale nechce na Nihata vyvíjet nátlak a rozhodne se mu věnovat čas, který potřebuje. Emily je schopna Moritzův „problém“ bez dalších okolků vyřešit, střelba pak proběhne bez dalších incidentů a Moritz si střihne pěknou postavu.

Kdy se tuner dostane z GZSZ?

Okamžitě je ale vše jasné: Je to jen poslední den pro rok 2021. V novém roce bude oblíbenec fanoušků v seriálu znovu před kamerou.

Bude Yvonne moci znovu vidět?

Ano, je to pravda! Zdá se, že se osud Yvonne (Gisa Zachs) opět zcela obrátil. Jak už můžete vidět na RTL+, * znovu získá zrak – a vidí něco velmi zvláštního! Epizoda 7554 se bude vysílat na RTL příští středu 13. července.

Co se stane s Ginou GZSZ?

tam by chtěli začít nový život s malým synem Tomem. Nyní ale bylo oficiálně oznámeno, že herečka Gina Isabel Hinz GZSZ úplně opouští, zatímco herec Paul Niklas Osterloh si dává jen pauzu od natáčení.

Co se bude dít na GZSZ v příštích týdnech?

Náhled GZSZ: Epizoda 7610 ze čtvrtka 29.09.2022. září XNUMX

Nihat je pod tlakem poté, co zapomněl na Tunerovy narozeniny. Teď nutně potřebuje dárek. Lilly ze všech lidí mu dává skvělý nápad. Přestože Gerner usvědčil Yvonne z podvádění, ona se nechce smířit s porážkou.

Kdy se Nihat vrátí?

To ale není překvapení, protože kolegyně Iris Mareike Steen nedávno prozradila, že do jejího života vstoupí nový muž a vše obrátí naruby. Od 19. srpna to bude napínavé. Podle ukázky RTL bude Nihat opět u Lillyiných dveří!

Opustil Nihat GZSZ?

Velký návrat GZSZ dnes po čtyřech měsících: Timur Ülker je opět k vidění na RTL-Daily. Nihat se utábořil v Berlíně. Dnes večer se herec Timur Ülker vrátí do Deníku – nebo již ve streamu na RTL+. Pozor, následují spoilery!

Weiterlesen:
Jaké je nejdražší mléko na světě?

Kdo je Martin v GZSZ?

Drama o Martinovi (Oliver Franck) a Lilly (Iris Mareike Steen) vyvrcholí v «Dobré časy, špatné časy».

Co bude dál pro Paula a Emily?

Budoucnost Paula (Niklas Osterloh) a Emily (Anne Menden) v GZSZ je více než nejistá. Paul se vlastně už dávno rozhodl přestěhovat do Meklenburska-Předního Pomořanska s Ginou (Isabel Hinz) a jejich synem, ale pak znovu vzplanou staré city.

Co bude dál pro Yvonne a Jo?

Je vztah Jo Gerner a Yvonne opravdu u konce? Podvedl ji, ona ho považovala za vraha. Zda si ti dva dokážou odpustit, se teprve uvidí. Faktem je, že ti dva k sobě lásku neztratili.

Je Gisa Zach vdaná?

Zach má dvě dcery s hereckým kolegou Franzem Xaverem Zachem. Od rozchodu žila se svými dvěma dětmi poblíž svých rodičů v Hannoveru.

Kdo se příště zastaví na GZSZ?

1. září 2021 byl Felix naposledy viděn na GZSZ. K zobrazení obsahu Instagramu integrovaného našimi redaktory potřebujeme váš souhlas. Tento a tím i veškerý další obsah z Instagramu na kino.de můžete jedním kliknutím zobrazit a také opět deaktivovat.

Kdo chce mít na GZSZ všechno?

Ulrike Franková při odchodu vysvětluje, že by se ráda věnovala novému divadelnímu projektu. Všichni fanoušci GZSZ si ale mohou vydechnout, protože Ulrike Frank si dá jen delší pauzu od každodenního natáčení. Během této tvůrčí pauzy absolvuje několik týdnů velké divadelní turné s hrou «A mean trick».

Opustil Kian GZSZ?

Pokud sledujete Daily delší dobu, možná jste již viděli odchod této hvězdy, nyní je to oficiální.

Stanou se z Johna a Laury pár?

V nové epizodě GZSZ John učiní romantické vyznání lásky ke svému plameni Lauře. Po mnoha nedorozuměních se konečně dočkají šťastného konce. To je to, na co diváci GZSZ čekali!

Weiterlesen:
Je hybrid levnější pojistit?

Co bude s Paulem a Ginou?

Jak to bude pokračovat s Paulem a Ginou v GZSZ, odpovídá: „V posledních týdnech už ti dva udělali správné kroky: držet spolu je teď na denním pořádku. Blízká budoucnost s čerstvě narozeným miminkem bude určitě hodně turbulentní. Ale jsem přesvědčen, že obojí dopadne dobře. «

Kdo je dítě v GZSZ?

Dítě GZSZ je tady! Herečka Isabel Hinz referuje o «opravdu do očí bijící» scéně porodu. V Kolle-Kiez jsou potomci: Gina (Isabel Hinz) a Paul (Niklas Osterloh) budou rodiči v epizodě GZSZ 7563 v úterý 26. července 2023 (streamujte zde na RTL+).

Kdo nahradí Maren?

Návrat kola štěstí: Sonya Kraus přebírá Maren Gilzer!

Proč je Maren nahrazen?

Před několika týdny děj naznačoval další zlom: protože Maren stále pronásledovaly bolestné vzpomínky na Alexandra, rozhodla se bez dalších okolků dohnat cestu, kterou spolu plánovali.

Předchozí článek

Kdo platí dlužné účty zesnulého v Rakousku?

Další článek

Můžete mít v bytě slunečnice?

Ссылка на основную публикацию