Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Co dělá zaměstnanec McDonalds?

Různorodé úkoly zaměstnanců restaurace

Jak se jmenuje práce, když pracujete v mcdonalds?

Jako manažer restaurace provozujete restauraci McDonald’s samostatně. Jste hostitelem a vedoucím týmu. Jste odpovědní za plánování a obchodní výsledek. Základem této práce je několikaletá odborná praxe a absolvování interního vzdělávacího programu.

Kolik vydělává zaměstnanec McDonald’s?

Odměna dle tarifu. Nástupní plat 2096 € plus příplatky. po 12 měsících 2380 € plus příplatky. Po 415 měsících nepřetržité služby platí 12 EUR za Vánoce a svátky.

Kolik vydělává 15letý v McDonald’s?

Osoby s nízkými příjmy do 400,- €/měsíc (žáci, studenti, ženy v domácnosti, zaměstnanci na částečný úvazek). Časy dle domluvy. Studenti (15 až 20 hodin týdně), časy dle domluvy.

Je McDonalds dobré místo pro práci?

1.350 zaměstnanců ohodnotilo tohoto zaměstnavatele na škále od 3,4 do 1 v průměru 5 bodu. Zaměstnavatele ve svých posudcích doporučilo 741 zaměstnanců. Zaměstnavatel nebyl doporučen v 444 posudcích.

Práce v McDonald’s! Jak těžká je ta práce? | Galileo testuje profese | ProSieben

Nalezeno 25 souvisejících otázek

Kdy platí Mcdonalds?

Noční příplatky platí pouze od 23:6 a platí se pouze do 1:15. Platí však pouze v případě, že pracujete alespoň do 1:1,62. Nedělní příplatky se neúčtují. Noční příplatek činí XNUMX % z hrubé mzdy, v současnosti činí u TGXNUMX XNUMX eur hrubého.

Kolik vydělá McDonald’s v roce 2021?

Pokud jde o tarify, McDonald’s (a další systémové restaurace) umožňují maximálně 19,68 eur za hodinu. Vedoucí pracovníci si však mohou vydělat výrazně více peněz prostřednictvím externích dohod o platu.

Kolik vydělává manažer mcdonalds?

Typický plat manažera restaurace McDonald’s je 48.370 37.474 EUR ročně. Roční platy pro manažera restaurace v McDonald’s se mohou pohybovat od 64.152 XNUMX do XNUMX XNUMX EUR.

Kolik vydělává vedoucí směny McDonald’s?

Průměrný měsíční plat v McDonald’s jako vedoucí směny (m/f/d) v Německu se pohybuje kolem 2.362 XNUMX EUR, což odpovídá celostátnímu průměru.

Weiterlesen:
Jaké je nejvýkonnější PC na světě?

Kolik vydělává McDonald’s po tréninku?

Na základě 493 platových zpráv se průměrná mzda v McDonald’s Germany pohybuje od 11.000 79.300 EUR na pozici „Učeň“ do XNUMX XNUMX EUR na pozici „Operation Manager:in“.

Kolik vydělává brigádník v McDonalds?

McDonald’s nabízí rozmanité a bezpečné zaměstnání na bázi mini-job. Vydělávejte 450 eur měsíčně a pracujte v restauraci poblíž vás s flexibilním time managementem.

Kolik vydělává prázdninová práce v mcdonalds?

Studentská práce nebo krátkodobé zaměstnání — McDonald’s nabízí širokou škálu příležitostí. Nástupní plat u všech zaměstnání je 9,19 eura na hodinu – to platí i pro studenty, kteří ještě nejsou plnoletí a reálně neklesají pod minimální mzdu.

Můžeš v 16 pracovat v mcdonalds?

V McDonald’s tedy můžete pracovat již od 15 let. Kromě toho potřebujete povolení zákonného zástupce.

Jaké jsou směny v mcdonalds?

Šéf plánuje směny v McDonald’s každý týden

Burgermeister je legrační muž s rozpustilým obličejem. Doba směn je velmi flexibilní. Může to být jen tři hodiny nebo až osm. Zaměstnanci na plný úvazek často pracují déle.

Jak se stanete vedoucím obchodu v mcdonalds?

Máte příkladný smysl pro zodpovědnost a nasazení. Máte za sebou obchodní nebo gastronomické školení. V ideálním případě již máte zkušenosti se systémovým stravováním.

Kolik vyděláváte na mcdonalds net?

Minimální mzda je podle tarifu 9,25 eura na hodinu. Podle platformy pro srovnávání platů Glassdoor dostává vedoucí směny (pátý stupeň na kariérním žebříčku) kolem 2035 12,40 eur měsíčně — včetně celonočních, svátečních a vánočních odměn dostává aritmeticky XNUMX eur za hodinu.

Kolik vánočních bonusů získáte v mcdonalds?

Burger King: 415 až 568 eur. Kabel Německo: 500 eur. McDonald’s: 415 až 568 eur. RAG: 2000 eur.

Kolik vyděláváte v Aldi?

Zaměstnanci ALDI SÜD dostávají minimální mzdu 14 eur na hodinu. Pro zhruba 50.000 14 zaměstnanců jsme nejen prodejcem, ale také spolehlivým a zodpovědným zaměstnavatelem. Kolegům proto vyplácíme minimální mzdu XNUMX eur na hodinu.

Weiterlesen:
Jak znovu dostat okurky křupavé?

Kolik dní dovolené máte v McDonald’s?

Všichni zaměstnanci mají podle kolektivní smlouvy nárok na 25 dní dovolené ročně.

Jak vysokou dovolenou dostáváte v McDonalds?

V závislosti na vstupní úrovni začíná odměna na 9 EUR. Dostanete také odměnu za dovolenou (150 EUR), roční bonus (150 EUR), bonusy za státní svátek/noc a mnoho dalšího.

Jak dlouhá je výpovědní lhůta u McDonalds?

Výpovědní doba ve zkušební době činí tři kalendářní dny v prvním měsíci a sedm kalendářních dnů po prvním měsíci. Zkušební doba pro zaměstnance je šest měsíců. Výpovědní doba ve zkušební době činí čtyři týdny.

Jaký titul potřebujete pro McDonalds?

Před 20 lety sehrál McDonald’s klíčovou roli při zavedení prvního učňovského oboru v systémovém stravování – školení na specialistu na systémové stravování. Je komerčně zaměřený a vyžaduje maturitu nebo maturitu.

Můžete pracovat v Lidlu v 15 letech?

Otázky a odpovědi ohledně studentských prací v Lidlu

Mělo by vám být alespoň 16 let, mít nějaký volný čas mimo školu a mít složenou lékařskou prohlídku na ochranu mládeže.

Jak dlouho můžeš pracovat v 15?

Maximální počet hodin, které mohou mladí lidé odpracovat, se liší od povolené pracovní doby dospělých. 15, 16 a 17 let mohou pracovat maximálně 40 hodin týdně a osm hodin denně.

Kolik vydělá Burger King za hodinu?

Kolik vydělá Burger King v Německu? Průměrná hodinová mzda v Burger King se pohybuje od přibližně 9,84 EUR za hodinu pro kuchaře (m/f/d) do přibližně 13,21 EUR za hodinu pro uklízečku (m/f/d ).

Předchozí článek

Kdy volá muezzin do Antalye?

Další článek

Jak často lze zavádět stent?

Ссылка на основную публикацию