Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Co je v němčině Havaj?

Co je Havaj v angličtině?

Havaj n (HI; hlavní město: Honolulu)

Na Havaj je neustálý proud turistů. Na Havaj je stálý příliv turistů.

Proč je Havaj tak nebezpečná?

Havaj je považována za jeden z nejbezpečnějších států USA, ale zvláště krádeže a vloupání nejsou ničím neobvyklým. Vždy tedy zamykejte svůj hotelový pokoj, prázdninový byt nebo auto z půjčovny a parkujte pokud možno pouze na hlídaných parkovištích.

Co znamená slovo Ohana?

‘Ohana znamená „rodina, známí, okruh přátel; být příbuzný“.

Jak se zdravíte na Havaji?

Na Havaji se lidé zdraví polibkem na tvář. Před vstupem do něčího domu si vždy nezapomeňte sundat boty. Pokud jste pozváni k někomu domů, neukazujte se s prázdnou.

Stvořeno pro boha! Egyptolog objevil mimozemšťany v tajné komoře pyramidy v Gíze?!

Nalezeno 45 souvisejících otázek

Co říkáš na Aloha?

= Nemáš zač. E’ai kaua.

Co je květina v havajštině?

Malea. Téměř každá kultura má dívčí jména inspirovaná květinami. V havajštině je to Malea, což jednoduše znamená „květina“.

Co znamená aloha na Havaji?

Použití. Má význam „láska“, „náklonnost“, „charita“, „soucit“, „laskavost“ nebo „sympatie“. Používá se v Hawaiʻi jako pozdrav při příchodu a odchodu.

Co je typicky havajské?

Dívky Hula s květinovými věnci, opálení surfaři a dechberoucí příroda – tím vším je Havaj známá. Ale zatímco dívky hula jsou spíše pro turisty a po celém světě jsou surfaři, přírodní rozmanitost na Havaji je skutečně nebeská.

Co je to tetování ohana?

Ohana tetování — slavný symbol rodiny a přátelství.

Jaká nebezpečná zvířata jsou na Havaji?

Důvod č. 6 pro Havaj: Neexistují žádná/stěží žádná jedovatá zvířata

I když byste se měli mít na pozoru před medúzami a žraloky ve vodě, většina setkání se zvířaty v havajské džungli je relativně neškodná a omezuje se na ptáky a malý hmyz.

Weiterlesen:
Proč se na střeše tvoří mech?

Je to na Havaji drahé?

Dovolená na Havaji stojí asi 1785 eur na týden plus letenka. Takže byste měli rozpočet kolem 255 eur na den. Tato cena zahrnuje 3* ubytování, aktivity za skvělou cenu, stravování v místních restauracích a pronájem auta střední velikosti.

Které hvězdy žijí na Havaji?

Slavní Havajané
  • Bruno Mars Honolulu 1985.
  • Jack Johnson North Shore, Oahu, Havaj 1975.
  • Akebono Tarō Waimanalo 1969.
  • Nicole Kidman Honolulu 1967.
  • Lauren Graham Honolulu 1967.
  • Barack Obama Honolulu 1961.
  • Izrael Kamakawiwo’ole Honolulu 1959.
  • Steve Case Honolulu 1958.

Odkud jsou Havajané?

Před 1.500 lety: Polynésané dorazili na Havaj poté, co se plavili po mořích pouze pomocí hvězd. 1778: James Cook přistává ve Waimea Bay na ostrově Kauai. Je prvním Evropanem, který přišel do kontaktu s Havajskými ostrovy.

Komu patří Havaj?

Havaj je 50. stát USA. Americká vláda už při anektování ostrovního souostroví v roce 1898 věděla, že ráj jižních moří nabízí mnohem víc než bílé pláže, smaragdově zelené moře, kokosové palmy, hula a květinové řetězy. Byly za tím především strategické důvody.

Kdo vlastnil Havaj před rokem 1959?

Ostrovní řetězec byl anektován Spojenými státy 7. července 1898 a stal se v roce 1959 50. státem Havaj.

Co snídají Havajané?

poi Poi nebo poipoi je tradiční havajský pokrm, o kterém se předpokládá, že pochází z Markézských ostrovů. Je to oblíbené jídlo luau, vynikající snídaně a skvělá omáčka. Kořeny Taro se vaří v jámě a poté se rozdrtí na dřevěné desce.

Co pít na Havaji

Mai Tai se vyrábí z limetkové šťávy, rumu, pomeranče, curacaa a cukrového sirupu. Blue Hawaiian Cocktail se skládá z rumu, modrého curacaa a ananasové šťávy a Pina Colada se skládá z rumu, kokosového mléka a kousků ananasu.

Weiterlesen:
Jaké náboženství mají Němci-Rusové?

Co nosí ženy na Havaji?

NOSTE LEHKÉ ODĚVY

Bavlna, len a žerzej jsou dobrou volbou.

Jaké ovoce roste na Havaji?

Jsou zde například bavlníková pole, pěstuje se tabák, pěstují se zde orchideje pro lodní dopravu, roste zde ovoce jako papája, mango, guava, banány a kokosové ořechy a dokonce jsou zde vinice. Na Havaji jsou také rýžová pole.

Jaké náboženství je na Havaji?

Následují protestanti (160 000), mormoni (40 000), taoisté, buddhisté a vyznavači šintoismu. Z přirozeného náboženství starých Havajců zůstalo to, co si dnes mnozí spojují s Havají, jako jsou květinové věnce a tance.

Jaké je nejvzácnější chlapecké jméno?

Vzácné chlapecké jméno odráží jedinečnost dítěte. Paul, Felix nebo Leon jsou bezesporu skvělá jména. Ale také jsou léta velmi oblíbené, a proto jsou rozšířené. Vzácná chlapecká jména jako Flynn, Kuno nebo Levin naopak zatím tak rozšířená nejsou.

Co znamená jméno Kono?

Kono je název pro: Kono (okres), okres v Sierra Leone. Kono (lidé), v Sierra Leone. Kono (jazyk), kterým v Sierra Leone mluví lidé Kono.

Co znamená pozdrav pro surfaře?

Surfařský pozdrav pochází z Havaje

To znamená něco jako «Vždy zůstaň uvolněný». Znak Shaka se vyrábí jednou rukou. Palec a malíček jsou natažené a další tři prsty jsou ohnuté jako pěst.

Předchozí článek

Jak se nazývá devět světů?

Další článek

Jaký je nejdražší drahý kov?

Ссылка на основную публикацию