Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Co jsou nastavení DiSEqC?

Nastavení DiSEqC pro digitální satelitní příjem

Kdy zapnout DiSEqC?

DiSEqC potřebujete pouze v případě, že ovládáte dvě nebo více satelitních pozic. U jednoduchých systémů Astra je to zbytečné.

Co je zařízení DiSEqC?

DiSEqC (Digital Satellite Equipment Control) se používá v kabeláži budov satelitních přijímacích systémů. Spíná několik LNB pomocí digitálních řídicích signálů a rozšiřuje tak rozsah funkcí 22kHz řídicího signálu pro satelitní příjem.

Co je DiSEqC 1 4?

1/4 je nastavení pro 1 satelit. V závislosti na multipřepínači by měl fungovat i se signálem 22kHz bez signálu DiseqC, ale ne vždy tato funkce z různých důvodů funguje spolehlivě. Jen Samsung ví, proč není DiseqC nakonfigurován od základů.

Jaká frekvence LNB pro Astru?

Správným nastavením je frekvence LNB, nazývaná také «LOF»: 9750 a 10600.

DiSEqC přepínače jednoduše vysvětleny

Nalezeno 24 souvisejících otázek

Jaký transpondér musím nastavit na Astra 19 2?

SAT pozice transpondéru (např. ASTRA 19.2 stupně)

Doporučujeme 4 možné frekvence:

  1. 12480 (1880) vertikální vysoký U-LNB 14V/22kHz (Sport1, DMAX)
  2. 12545 (1945) horizontální vysoké U-LNB 18V/22kHz (Pro7, Sat1)
  3. 10744 (944) horizontální nízké U-LNB 18V (ARTE, Phoenix)
  4. 11538 (1788) vertikální nízké U-LNB 14V (CGTN)

Jaký transpondér pro Astra 19 2 E?

Data příjmu nového vysílače na satelitu Astra 19,2° východně

Satelitní přenos probíhá na transpondéru 33, frekvence 10.964,25 22000 Mhz, horizontální polarizace, symbolová rychlost 2, FEC 3/2, modulace DVB-S8 – XNUMXPSK.

Který přepínač DiseqC je dobrý?

1. místo v testu/srovnání: DUR-line 2/1 přepínač DiseqC, velmi dobrý. 2. místo v testu/srovnání: DUR-line 4/1 DiseqC přepínač, velmi dobrý. 3. místo v testu/srovnání: Relé satelitní antény Spaun SAR 411 WSG, velmi dobré. 4. místo v testu/srovnání: DiseqC přepínač 4/1 Nejlepší Německo, dobrý.

Weiterlesen:
Kolik avokád má strom?

Jaký typ LNB mám?

Přehled typů LNB

Jediný LNB: Jeden nízkošumový blok lze připojit pouze k jednomu přijímači a má pouze jeden výstup. Tam je koaxiální kabel připojen F konektorem. Dvojité LNB: Dvojité LNB se také nazývá dvojité LNB. Jedná se o kombinaci dvou samostatných LNB.

Který satelit Astra je ten pravý?

Astra (19,2° východně): Nejběžnější satelit pro příjem německých televizních programů. Astra přenáší celkem asi 1100 kanálů, z toho 460 v němčině. Z těchto 460 programů je kolem 180 vysíláno v HD.

Mám DiSEqC nebo jeden kabel?

C DiSEqC je nutné pouze v případě, že je přijímána více než jedna satelitní pozice. Výpadky obrazu: Spíše nepravděpodobné, že pocházejí ze špatného nastavení. Vestavěné tunery jsou obvykle trochu špinavější než externí přijímače, když je signál příliš dobrý nebo příliš špatný.

Jaká jsou nastavení LNB?

Nízkošumový blokový zesilovač / konvertor je hardware používaný k zesílení a převodu satelitních signálů z určitého rozsahu z vysoké frekvence (obvykle GHz) na nižší střední frekvenci (obvykle MHz).

Jak nastavím Astru a Hotbird?

Při pohledu ze země je satelit Astra nalevo od Hotbirdu, ale vztah je obrácený odrazem na satelitní parabole. Satelitní parabola je poté zarovnána na Eutelsat/Hotbird. Pravý, mírně šilhající LNB pak automaticky přijímá programy z Astry.

Jak mohu správně nastavit satelitní anténu?

V Německu jsou paraboly orientovány na jih. V bezprostřední blízkosti misky by neměl být žádný dům, strom nebo dokonce keř. Pro dokonalý signál by měla být přímá cesta k obloze zcela volná. Překážkou jsou i sousední domy.

Jaký satelit pro TV?

Satelit Astra je zdaleka nejpoužívanějším a nejoblíbenějším satelitem v Německu. Na 19.2° východně již nabízí kolem 250 kanálů na bezplatné TV, některé dokonce v HD – jako ARD, ZDF, třetí strany (HR, MDR, SWR) a také 3sat a arte. Dalším televizním satelitem je Hotbird na 13.0° východně.

Weiterlesen:
Jak krátký může být motivační dopis?

Jaký LNB pro DiSEqC přepínač?

—> buď potřebujete 3 nové quad LNB, nebo si ke svým quatro LNB vezmete multipřepínač 12v4 nebo 17v4 (a zbydou vám relé).

Proč najednou žádný signál se satelitním příjmem?

Satelitní přijímač nedostává signál – možné příčiny

Pokud váš satelitní přijímač již nepřijímá signál, často je příčinou bouře. Pokud bouře přejde, ale váš přijímač stále nepřijímá signál, je možné, že se satelitní anténa posunula o několik centimetrů.

Na co si musíte dát u LNB pozor?

V případě závady nebo špatného příjmu při sledování televize byste měli vyměnit LNB na satelitní parabole. Při nákupu nového LNB se ujistěte, že má dostatečné připojení. Můžete si vybrat mezi jedním, čtyřmi, šesti nebo osmi připojeními, v závislosti na vašich potřebách.

Jaký LNB potřebujete pro Astru a Hotbird?

Nejčastější kombinací pro lokální zařízení je – nepřekvapivě – Astra & Hotbird (teoreticky byste takový monoblokový LNB mohli použít pro jakoukoli kombinaci dvou satelitů, které jsou od sebe 6°). Monoblok LNB vypadá jako dva LNB v jednom.

Můžete přijímat 2 satelity s jedním LNB?

V zásadě můžete jedním LNB přijímat pouze jeden satelitní signál z konkrétní satelitní pozice a nikoli dva signály z různých satelitů současně! Satelitní parabola se svým LNB je totiž nasměrována na konkrétní satelit nebo jeho signály.

Co znamená DiSEqC ABCD?

DiSEqC A/B/C/D jsou řídicí signály, které váš přijímač vysílá, aby se přes multipřepínač/relé přepnul správný satelit.

Jak je LNB napájen?

Poté je LNB napájen napětím „přímo“ z přijímače a tedy i elektřinou. Případně je na přijímači možnost toto napětí vypnout hardwarovým vypínačem (na zadní straně) nebo přes menu. V takovém případě musíte aktivovat napájecí napětí!

Který satelit musím vybrat při vyhledávání kanálů?

Většina domácností v Německu nasměruje své paraboly na satelity na pozici Astra 19,2 stupně východně – kromě veřejnoprávních vysílají také mnoho soukromých stanic, Sky a zahraniční programy.

Weiterlesen:
Jak poznám, že je mobilní telefon odcizen?

Jaké nastavení pro ASTRA?

Namiřte parabolu na Astru 19.2 stupně

Pokud chcete přijímat všechny důležité německé kanály, musíte parabolu nasměrovat na Astra 19.2 stupňů. Pokud je to možné, použijte jako vodítko směr sousedovy paraboly, pokud ji chcete ručně nastavit na 19.2 stupně.

Co je skenování transpondéru?

Význam přijatých dat pro běh vyhledávání. Kdykoli jsou přidány nové kanály nebo stávající kanály mění transpondéry (což se naštěstí u velkých kanálů stává zřídka), je divákům vždy doporučeno „vyhledat“.

Předchozí článek

Co musí mít rychlonabíječka?

Další článek

Je vysoký tlak vzduchu dobrý pro rybaření?

Ссылка на основную публикацию