Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Co potřebujete pro Apple CarPlay?

Nakonfigurujte CarPlay

Co potřebuji pro Apple CarPlay?

Vzhledem k tomu, že Apple CarPlay je vhodný pouze pro iPhony, nabízí se otázka protějšku pro smartphony s Androidem. Google má odpověď s Android Auto. Protějšek CarPlay je určen výhradně pro operační systémy Android.

Jak získám CarPlay na svém iPhone?

Navažte bezdrátové připojení

Na iPhonu přejděte do Nastavení > Obecné > CarPlay > Dostupná auta. Vyberte si své vozidlo.

Kolik stojí Apple CarPlay?

Dodatečné vybavení Apple CarPlay stojí přibližně 180 až 200 eur, plus náklady na instalaci v případě potřeby.

Kolik stojí upgrade Apple CarPlay?

Cena asi 300 eur. Předpokladem je, aby byl v novém nebo ojetém ​​voze nainstalován infotainment systém Mazda MZD Connect z roku 2013. Převod na používání Apple Carplay a Android Auto zahrnuje aktualizaci softwaru a instalaci nového USB hubu.

Apple Carplay vysvětlující video / praktické | německy — německy

Nalezeno 17 souvisejících otázek

Můžete si Apple Carplay koupit zpětně?

Abyste mohli používat Apple Carplay, nemusíte si kupovat nové auto. Dodatečná montáž je zpravidla možná pro všechny typy vozů: předpokladem je, že najdete zařízení pro dodatečnou montáž s integrovaným Apple CarPlay, které je vhodné pro váš vůz.

Jak probíhá dodatečná montáž Apple Carplay?

Převod na používání Apple Carplay a Android Auto zahrnuje aktualizaci softwaru a instalaci nového USB hubu. Smartphone je pak připojen k novému USB hubu pomocí kabelu, takže bezdrátové CarPlay není podporováno.

Má moje auto CarPlay?

Aby bylo možné používat Android Auto nebo Apple CarPlay, musí vozidlo tuto funkci podporovat. Nezbytný je také informační a zábavní systém s obrazovkou. Mimochodem, obě rozhraní jsou navržena pro použití s ​​dotykovou obrazovkou.

Který iPhone má CarPlay?

Aby bylo možné používat Carplay, musí být iPhone připojen k USB portu informačního a zábavního systému pomocí Lightning kabelu. Z iPhonu 5 můžete používat Carplay.

Weiterlesen:
Která kabina kamionu je největší?

Která auta mají bezdrátové CarPlay?

S Apple (Wireless) Carplay můžete integrovat iPhony do infotainment systému automobilu. Vysvětlíme výhody a nevýhody. S testovacími videi. Plus: Testy implementace Carplay u Audi, BMW, Daimler, Ford, Honda, Mini, Porsche, Seat, Škoda, Subaru, Volvo, VW atd.

Kde mohu získat aplikaci Apple CarPlay?

Jednoduše zadejte „CarPlay“ do vyhledávání v App Store a získáte několik výsledků. Pokud si na svůj iPhone nainstalujete aplikaci kompatibilní s CarPlay, aplikace se objeví i ve vašem autě. Pokud chcete, můžete také některé aplikace znovu skrýt.

Proč můj iPhone nemá CarPlay?

Pokud CarPlay nerozpozná váš iPhone, ujistěte se, že použití CarPlay není omezeno. Přejděte do Nastavení > Čas obrazovky > Omezení, klepněte na Povolené aplikace a ujistěte se, že je zapnutá funkce CarPlay.

Kde si mohu stáhnout Apple CarPlay?

Apple CarPlay vyžaduje aktivaci Siri v Nastavení > Siri a vyhledávání > Stiskněte boční tlačítko pro Siri/Stiskněte domovské tlačítko pro Siri. Aplikace lze přidávat a odebírat v části „Nastavení > Obecné > CarPlay“.

Jak mohu připojit svůj iPhone k autu?

Případně se ujistěte, že je vaše auto v bezdrátovém režimu nebo režimu párování Bluetooth. Poté přejděte na svém iPhone do Nastavení > Obecné > CarPlay > Dostupná auta a vyberte své auto.

Proč Apple CarPlay nefunguje?

Ujistěte se, že máte povoleno omezení. Otevřete na svém iPhonu „Nastavení“ > Klepněte na „Obecné“ > „Omezení“ > Zadejte heslo > Najít CarPlay a vypněte jej. Bez Siri nemůžete zadávat hlasové příkazy.

Je Apple CarPlay bezdrátový?

Stejně jako Android Auto, i Apple CarPlay na podporovaných autech zajišťuje, že můžete svůj smartphone – v tomto případě iPhone – připojit k autu a přistupovat k hudbě, aplikacím a kontaktům. „Problém“: je nutné připojení kabelem. Bezdrátový adaptér CarPlay to změní.

Jak povolím CarPlay?

Stiskněte a podržte tlačítko hlasového ovládání a otevřete aplikaci Nastavení na vašem iPhone. Klepněte na Obecné a poté na CarPlay. Přejděte na Dostupné vozy a klepněte na své auto. Apple CarPlay je nyní nastaven.

Weiterlesen:
Mohu jíst houby každý den?

Co mohu dělat s CarPlay?

Stejně jako Apple i Google určuje, ke kterým aplikacím máte v autě přístup. S Android Auto můžete volat, kontrolovat hlasovou poštu, používat navigaci Google Maps, přehrávat oblíbené skladby přes Spotify nebo poslouchat nejnovější podcasty.

Co lze do auta dodatečně namontovat?

Mnoho komfortních a bezpečnostních doplňků lze dovybavit dodatečně.

V tomto článku:

  1. sedadla.
  2. parkovací asistent.
  3. obrazovkové rádio.
  4. DAB (digitální zvukové vysílání)
  5. LED lampy.
  6. vyhřívání sedadel.
  7. SCR katalyzátor.
  8. Rozpoznávání značek, upozornění na vzdálenost a spol.

Můžete Apple Carplay Mini dodatečně vybavit?

V zásadě lze jakékoli auto dovybavit hlasovým ovládáním Apple CarPlay a Siri. Jedinou otázkou je, kolik místa je k dispozici ve slotu rádia. Pro dovybavení obvykle potřebujete nové zařízení. Technologii nelze nainstalovat pomocí aktualizace softwaru ze starého rádia.

Kolik stojí CarPlay u BMW?

Od začátku roku 2020 mají zákazníci BMW dvě možnosti, jak získat BMW Carplay: Buď si zarezervují: za roční poplatek jeden ze dvou balíčků Connected Package Plus za 139 eur ročně nebo Connected Package Professional za 199 eur ročně.

Jak funguje Wireless Carplay?

Abyste mohli používat Wireless Carplay po každém nastartování motoru, musí být na vašem smartphonu aktivovány Bluetooth a WLAN. Adaptér se automaticky připojí k vašemu iPhone přes Bluetooth a poté se přepne na WLAN. To trvá 10 až 20 sekund.

Kolik stojí CarPlay u Audi?

Audi. Apple Carplay, Android Auto a standardní MirrorLink přichází s Audi s extra rozhraním „Audi Smartphone Interface“ (ASI). Obvykle to stojí 350 eur.

Proč se můj telefon nepřipojí k CarPlay?

Restartujte svůj smartphone. Vyměňte kabel, který jste dříve používali k připojení smartphonu, za nový kratší kabel. Poznámka: Stav předchozího kabelu se mohl zhoršit a způsobit, že již nebude správně fungovat.

Weiterlesen:
Kdy přijde Star Wars Andor?

Co je to kabel Lightning-USB?

Lightning je proprietární rozhraní společnosti Apple určené pro tenčí sestavy v přenosných zařízeních. Od roku 2012 nahradil dříve používaný 30pinový konektor.

Předchozí článek

Jak daleko svítí pochodeň?

Další článek

Co je navazující sídlo?

Ссылка на основную публикацию