Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Co studoval Blair Waldorf?

Co studuje Blair?

Ale během vysoké školy (studovala jsem módní žurnalistiku) pro mě a moji kamarádku Marthe existovala jen tato jedna série.

Kdo je otcem Blairina dítěte?

Henry Bass je syn Blair Waldorf a Chuck Bass. Ve finále se objevil v rozmezí 5 let. Je jasné, že má velmi šťastné dětství, protože ho celá jeho rodina velmi miluje.

Bude Blair přijat na Yale?

Epizoda: #2.18 Období neshod. Blair se dozví, že ji Yale odmítl a vydá se najít viníka. Zatímco studenti pracují na divadelní hře, Serena je zamilovaná do režiséra a Vanessa jí pomáhá se s ním sblížit.

Chodí Blair a Chuck v reálném životě?

Všechny fanoušky Chucka a Blair teď ale musíme zklamat: Vysněný pár „Gossip Girl“ spolu v reálném životě nebyl. Leighton Meester ale chodil s jinou kolegyní. Jmenovitě Sebastian Stan, který v televizním seriálu hrál Cartera Baizena.

Jednoho dne jako BLAIR WALDORF z GOSSIP GIRL | 24hodinový experiment

Nalezeno 28 souvisejících otázek

Co se stalo s Blairovým dítětem?

Blair také požádá Chucka, zda by mohl milovat dítě někoho jiného, ​​s čímž Chuck souhlasí. Situaci však náhle změní autonehoda. Blair ztratí své dítě, zatímco Chuck je v kómatu.

Je Elisabeth Chuck matka?

Elizabeth Fisher je matka Chucka Basse a bývalá manželka Barta Basse. Chuck si vždycky myslel, že jeho matka je mrtvá, dokud ji neviděl u Bartova hrobu na první výročí jeho smrti.

Proč Blair nejde na Yale?

Nakonec Blair, která byla odmítnuta kvůli špatnému chování na Yaleově škole, a Dan jdou na NYU kvůli nedostatku financí, stejně jako Vanessa a Georgina.

Kdo zabil Serenu?

V epizodě „All About My Brother“ Serena (Blake Lively) prozradí svému příteli Blairovi (Leighton Meester), že někoho zabila.

Proč Bart Bass předstíral svou smrt?

Bart však i po své smrti ovlivňuje životy svého okolí. Chuck je zdrcen, protože věří, že je zodpovědný za smrt svého otce; místo toho však obviňuje Lily, protože Bart byl na cestě za ní, když se nehoda stala.

Weiterlesen:
Vidí červ?

Je Serena van der Woodsen těhotná?

Blair dohání!

Tam asi chtěl doplnit! Konečně Blake Lively (27, hrála «Serena van der Woodsen») nedávno porodila své první dítě. S manželem Ryanem Reynoldsem (38) měla v prosinci malého Jamese.

Ve které epizodě Gossip Girl se Chuck a Blair vezmou?

New York, I Love You XOXO je desátá epizoda šesté série Gossip Girl, která měla premiéru 17. prosince 2012 ve Spojených státech.

V jaké epizodě je svatba Blair a Louise?

Epizoda: #5.13 GG Serena má sen o všech mužích, kteří jsou součástí jejího života. Zatímco se Chuck potýká s tím, že se Blair chystá provdat za prince Louise, Georgina se vrací a proměňuje královskou svatbu v královskou katastrofu.

Je matka Diany Chuck?

Měla poměr s Natem. Její první vystoupení bylo v sezóně 5. Měla také minulost s Bartem Bassem. Později se ukázalo, že je Chuckovou matkou.

Na jakou vysokou školu bude Blair?

Poté se vrátí na vysokou školu a nějaký čas stráví v kampusu Kolumbijské univerzity, po kterém si uvědomí, že sem vlastně patří. Krátce nato dostala nabídku z univerzity, i když se ani nepřihlásila.

Kdo je Real Gossip Girl?

Na konci šesté sezóny bylo odhaleno: Dan Humphrey je Gossip Girl.

Chodí Jenny a Nate?

Po nevydařeném vztahu s dealerem Damienem to Jenny zkusí znovu s Natem, kterého si v té době šťastně vezme Serena. Po boji přátelství nebo vztah mezi těmito dvěma končí.

Je Milo opravdu jeho syn?

Sezóna 4. Na začátku 4. sezóny zůstává Georgina s Danem a společně se starají o jejich údajného syna Milowa. Dan ale zjistí, že Milow není jeho a Georgino dítě, je to jen Georgino dítě.

Proč se Nate a Serena rozcházejí?

Sezóna 2. Druhá sezóna začíná v Hamptons. Serena hraje Nateovu falešnou přítelkyni, protože měl poměr s lady Catherine, matkou Blairina přítele. Po White Party Serena krátce chodí s Danem, ale krátce poté se rozejdou.

Weiterlesen:
Jak kuřata mluví?

Proč Dan Humphrey nemůže být Gossip Girl?

? Hlavním důvodem bylo, že nikdy neposlal žádné tipy na Gossip Girl! ? Ostatně, podle producentů to nakonec musel být Dan — je to spisovatel, dobrý pozorovatel a umí psát nejrůznějšími «způsoby»!

Ve které epizodě Lily adoptuje Chucka?

Poté, co Rufus zemře při autonehodě, Lily a Rufus se rychle znovu najdou. Ve druhé sezóně se Rufus dozví od CeCe Rhodes, Lilyiny matky, že Lily dala jejich syna k adopci. Poté chtějí najít Scotta Rossona, jejich syna.

Ve kterém městě se Gossip Girl natáčela?

Gossip Girl Umístění: The Empire Hotel

Skvělý The Empire Hotel* skutečně existuje v New Yorku a najdete ho na Upper West Side hned vedle Lincolnova centra a slavné opery Met.

Jaké je tajemství Lily Bass?

Jak se ukázalo, jedná se o nemanželské dítě Lily a Rufuse, se kterými byla Lily v pozdějším mládí těhotná a na radu své matky CeCe porodila ve Francii a dala ho k adopci, aby se pak vrátila do Horního. Návrat na East Side a předstírání…

Jakou nemoc má Lilly Gossip Girl?

Lily přizná Rufusovi, že to nebyla její matka, kdo byl nemocný. Lily měla rakovinu a loni v létě byla pryč, aby vyhledala léčbu u Williama. A to je důvod, proč William nechtěl vidět Serenu, protože jako lékař by neměl mít dovoleno mluvit o Lilyině nemoci.

Kdo je ta žena u hrobu Barta Basse?

Ačkoli Bart Bass vždy říkal svému synovi Chuckovi, že jeho matka zemřela při jeho porodu, Elizabeth Fisher se jednoho dne objeví u Bartova hrobu a ukáže se, že je Chuckovou matkou.

Předchozí článek

Co podniková rada kontroluje?

Další článek

Proč máš tlustou zástěru?

Weiterlesen:
Jak funguje práškové moření?
Ссылка на основную публикацию