Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Co znamenají písmena v AIDA?

Co znamenají písmena na štítku zavazadla AIDA?

Pro písmena na druhé pozici v zásadě platí: A je nejlepší typ kabiny v konkrétní kategorii kabin; čím vyšší písmeno v abecedě, tím „horší“ kabina.

Co znamená BB a BA ve společnosti AIDA?

BA, BB, BC a BV jsou kategorie balkonových salónků AIDA. Balkonové chatky jsou oblíbené u těch, kteří si chtějí užít slaný vánek v soukromí. Tři lodě mají pouze balkonové kajuty pro dvě osoby, zatímco Nova a Cosma bodují největším výběrem.

Jaké jsou nejlepší kabiny na AIDA?

Jaká poloha v kabině je ideální?
 • Dolní paluba: Vnitřní kajuty jsou umístěny na nejnižší palubě. …
 • Střed: Čím nižší a střednější je kabina. …
 • Vyšší paluba: Komu nevadí houpání, může si užívat výhod vyšších palub: lepší výhled a kratší cesta k bazénu.

Co znamená AIDA Vario MV?

AIDA VARIO je tarifní model pro cestovatele, kteří dbají na cenu a chtějí si svobodně vybrat svou loď a trasu, ale jsou flexibilní, pokud jde o přidělování kajut.

Princip AIDA jednoduše vysvětlen | Formule AIDA pro reklamu | Příklad | ekonomika

Nalezeno 19 souvisejících otázek

Jaký je rozdíl mezi Vario a Premium u AIDA?

Na rozdíl od AIDA Premium si u cenového modelu AIDA Vario nemůžete vybrat číslo kajuty ani palubu. Na oplátku získáte denní cenové zvýhodnění při rezervaci, které vychází z nabídky a poptávky.

Kdy je AIDA Vario nejlevnější?

Každý týden ve čtvrtek AIDA zlevňuje některé termíny. Tyto nabídky si pak můžete rezervovat levněji na týden, než se objeví nové pokušení týdne. Týdenní nabídky jsou většinou předčasné nebo dále snížené ceny Vario.

Které kajuty by se na výletní lodi neměly rezervovat?

Plavba: Tyto kajuty byste si neměli rezervovat
 • Plavba: Vyhněte se kabinám pod veřejnými prostory. …
 • Kabina v blízkosti schodišť a výtahů. …
 • Kabiny v blízkosti kotevního řetězu, přídě nebo na zádi. …
 • Balkonová kabina nezaručuje vždy dokonalý výhled. …
 • Mořská nemoc na plavbě?
Weiterlesen:
Proč ptáci nejdou pro tučné koule?

Kde je na AIDA nejtišší?

Předpokládám, že obecně nejtišší je na středních lodích, protože loď je zde poměrně stabilní díky odcházejícím příďovým a záďovým vlnám. Na zádi a ve směru přídě je houpání přirozeně mnohem vyšší!

Kde se na lodi nejlépe sedí?

Kabiny uprostřed lodi se houpou mnohem méně než ty na přídi a zádi. Na přídi se loď na rozbouřeném moři zvlášť silně houpe nahoru a dolů. Kajuta s výhledem je pro lidi s mořskou nemocí vhodnější než vnitřní kajuta bez okna.

Jaký je rozdíl mezi kabinou na verandě a komfortní kabinou na verandě?

Existují různé varianty kabiny s komfortní verandou s extra prostorem. Největší rozdíl je mezi kajutami verandy pro 2 ve srovnání s kajutami až pro 3 nebo 4 osoby. Další rozdíly se týkají především velikosti verandy.

Co znamená kajuta Ma s výhledem na moře?

Kabiny kategorie MA jsou umístěny na palubách 4 a 5 uprostřed lodi. Kategorie CA jsou kajuty s výhledem na moře s omezeným výhledem (tj. volný výhled může být omezen nebo znemožněn záchrannými čluny, ocelovou stěnou nebo podobně).

Co je to postel Pullman?

Postele Pullman jsou nástěnné sklápěcí postele. Použitím takových lůžek lze chatky využívat flexibilněji.

Co je na štítku zavazadla?

Co by mělo být na štítku vašeho zavazadla

Je proto důležité poznamenat si na visačky zavazadel své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Při cestách do zahraničí se vyhněte visačce na zavazadle s vlajkou nebo něčemu podobnému, co prozrazuje něco o vaší národnosti.

Co znamená veranda kabina vh?

Kabiny verandy kategorie VH jsou umístěny na palubě 5 (v zadní části), palubě 9,10, 11 a 9 (ve střední části) lodi. Verandové kajuty kategorie VG jsou umístěny na palubách 10,11, 12, 14 a XNUMX (ve střední a přední části) a na palubě XNUMX (ve střední části) lodi.

Weiterlesen:
Jak získat japonský Netflix?

Co nosím na AIDA?

Dress code AIDA: Na palubě flotily AIDA neexistuje žádný formální dress code. S ležérním a sportovně-neformálním oblečením jste vždy na palubě. Přes den neuděláte chybu s džínami, tričky, šaty, topy, kraťasy atd. a večer košilí, halenkou, sukní, obyčejnými džínami.

Kde se výletní loď nejméně houpe?

Kde se to na výletní lodi KOUKÁ nejméně? V podstatě se střední lodě houpou méně než na přídi nebo na zádi. Pokud tedy snadno dostanete mořskou nemoc, měli byste zvolit kajutu ve střední části lodi.

Jaký je rozdíl mezi kabinou s verandou a kabinou s balkonem?

Balkonové chatky jsou opět o něco větší a mají malý balkon (3 až 6 m²). Má prostor pro dvě židle a malý stolek (viz obrázek). S verandovými kabinami na AIDAprima a AIDAperla měří veranda mezi 4 a 16 (!!) m², takže je mnohem prostornější.

Co se nesmí vzít na výletní loď?

Co nebrat na palubu
 1. Elektrická zařízení, zejména ohřívače. …
 2. omamné látky, omamné látky a alkohol. …
 3. Koloniál. …
 4. Chemikálie. …
 5. Zbraně. …
 6. Cykly. …
 7. drony. …
 8. Vlastní několik zástrček a prodlužovacích kabelů.

Kde je na výletní lodi tišší?

Vlny jsou většinou nejméně patrné uprostřed lodi. Navíc, čím nižší je kabina, tím méně patrné je naklánění a naklánění.

Na které straně výletní lodi?

Vlastně je to jedno, říká profesionál. Kabina by pro transatlantické cesty měla být pouze na slunečné straně. Při plavbě na západ je lepší přístavní kajuta, při plavbě na východ je chytřejší kajuta na pravoboku. Port je vlevo ve směru jízdy, pravobok je vpravo.

Co je lepší příď nebo záď?

V přední třetině lodi způsobuje hluk příďový pohon, vestavěný pohon pro lepší manévrování. Shrnuto: kabinám na zádi je třeba se vyhnout. Nejlepší by bylo zarezervovat si pokoj blíže středu lodi – daleko od veřejných vchodů a míst zábavy.

Weiterlesen:
Jaké je moře v Side?

Co je součástí AIDA Vario?

Mnoho typů nabídek od AIDA Cruises vychází z cenového modelu VARIO. To znamená, že ve všech těchto případech si můžete vybrat svou AIDA trasu, loď a kategorii kajuty a AIDA vám dá číslo kajuty a palubu vašeho ubytování na spaní.

Kdy mi budou přiděleny kabiny na AIDA Vario?

Prosíme o pochopení, že číslo kajuty obdržíte nejpozději 14 dní před odletem u vybraných cenových modelů JUST AIDA, JUST AIDA First Minute nebo AIDA VARIO.

Co znamená Vario tarif?

Tarif AIDA VARIO je zaměřen na rekreanty, pro které není důležitá poloha jejich chaty. Při rezervaci si můžete vybrat kategorii kabin; palubu a přesnou polohu naopak vybírá přepravní společnost. Na oplátku jsou výlety levnější než standardní jízdné.

Předchozí článek

Jaký je rozdíl mezi maceškami a rohatými fialkami?

Další článek

Jaká voda pro PEG?

Ссылка на основную публикацию