Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak dlouho trvá udělat STK?

Jak funguje TÜV?

Během HU se kontroluje funkce mnoha komponentů a oblastí ve voze, které zajišťují bezpečnost. Ať už jde o brzdy, světla, pneumatiky nebo motorový prostor: inspektoři kontrolují a testují vozidlo zvenku, zevnitř i zespodu. Pokud se během kontroly vyskytnou problémy, máte 4 týdny na jejich odstranění.

Co potřebujete na TÜV 2023?

V zásadě je vyžadováno osvědčení o registraci část I (dříve technický průkaz vozidla), jakož i jakákoli existující potvrzení nebo všeobecná provozní povolení. Kromě osvědčení o registraci musí být ve voze také: Lékárnička (ne starší 5 let) Výstražný trojúhelník.

Jak drahý je TÜV 2023?

Pokud budou oba testy provedeny současně, budou náklady na TÜV v Německu v roce 2023 mezi 107 eury a maximálně 125,50 eury pro vozy do 3,5 tuny. Hmotnost vozidla ovlivňuje i cenovou skladbu.

Co potřebuji mít s sebou na TÜV?

Co si musím přinést na hlavní prohlídku? Potřebujeme osvědčení o registraci, část I (dříve technický průkaz vozidla) a veškerá potvrzení nebo obecná provozní povolení, která mohou být k dispozici.

ADAC Jak na to Příprava na STK s Jean Pierre Kraemer I ADAC

Nalezeno 32 souvisejících otázek

Kontroluje TÜV lékárničku?

Součástí povinné prohlídky je kontrola inspektorů, zda je lékárnička na palubě a zda obsah odpovídá normě. Podle zkušební organizace Dekra lze stav, tedy datum spotřeby, zkontrolovat i jako doplňkové vyšetření.

Jak drahý je TÜV 2021?

Náklady na HU a AU však lze zúžit. Pokud si u auta necháte udělat oba testy současně, tak se náklady v Německu v roce 2021 aktuálně pohybují minimálně mezi 107 eury a maximálně 125,50 eury pro vozy do 3,5 tuny – tedy konvenční auto.

Co je levnější TÜV nebo DEKRA?

Cena. U společnosti Dekra bylo za hlavní kontrolu včetně speciální kontroly výfukových plynů účtováno 89,50 eur. U TÜV 89,29 eur. Ceny HU od TÜV a Dekra jsou téměř totožné i pro ostatní typy vozidel.

Weiterlesen:
Jsou rezervy efektivní v hotovosti?

Je TÜV v dílně dražší?

Ceny za hlavní prohlídku v dílně se liší. Závisí mimo jiné na spolkové zemi a zkušební organizaci. U auta stojí dílenský TÜV zhruba 50 až 70 eur. Včetně HU v dílně činí náklady 85 až 100 eur.

Kolik stojí provedení STK?

Za hlavní prohlídku a emisní test u vozu do 3,5 tuny si TÜV účtuje poplatek téměř 90 eur.

  |  

Je spojka pro TÜV důležitá?

Přestože spojka automobilu patří mezi takzvané opotřebitelné díly, u moderních vozidel není výjimkou životnost více než 100.000 XNUMX kilometrů. Nicméně „jak rychle se spojka opotřebuje, závisí do značné míry na jízdním chování,“ říká specialista TÜV SÜD.

Mění se olej u TÜV?

Podle TÜV nedochází k žádné „menší ztrátě oleje“. Pokud auto ztratí mazivo nebo jiné kapaliny, je již nepojízdné a nálepka bude zamítnuta. Opravte tedy všechny závady, které způsobily netěsnost.

Jaké jsou vady relevantní TÜV?

Zkontrolujte, zda je v autě lékárnička, výstražný trojúhelník a bezpečnostní vesta. Zkontrolujte, zda je typový štítek, SPZ nebo výrobní štítek nepoškozený a čitelný. Zkontrolujte čelní sklo, zda není poškozené, a také zkontrolujte funkčnost stěračů a systému stěračů.

Jak dlouho mohu řídit své auto bez TÜV?

Jak dlouho můžete překročit pobyt na «TÜV»? V zásadě se HU nesmí překročit. Musí být provedeno do měsíce uvedeného na nálepce HU. V opačném případě hrozí upozorňující pokuta, pokud byla lhůta pro hlavní kontrolu překročena o více než dva měsíce.

Kolik výstražných vest v autě TÜV?

Nejpozději od 1. července 2014 musí být v každém vozidle přítomna vysoce viditelná vesta. Toto nové nařízení se vztahuje na všechny osobní automobily, nákladní automobily a autobusy registrované v Německu; Motocykly jsou osvobozeny. Bezpečnostní vesta je již povinná v užitkových vozidlech.

Weiterlesen:
Kteří Pokémoni se vyvinou z Smoke?

Co se stane, když máte nehodu bez TÜV?

Prošlá STK: V kostce

Pokud dojde k nehodě v důsledku technických chyb, které mohly být odstraněny včasnou prohlídkou TÜV, kryje pojištění odpovědnosti z provozu vozidla škodu způsobenou třetím osobám. Pojistníkům s propadlým TÜV však může na náklady přispět autopojistitel.

Kolik stojí TÜV a AU na ATU?

— Zkoušky jsou možné každý den i v sobotu. Kupte nyní a uplatněte ve své místní pobočce ATU. 117,99 € nebo již od € měsíčně.

Můžete udělat TÜV dříve?

Můžete udělat TÜV dříve? Ano, to je možné. Pokud je pro vás aktuální termín vaší příští hlavní prohlídky nepříznivý, můžete své vozidlo přistavit na TÜV i dříve.

Je TÜV totéž jako HU?

Hlavní inspekce se hovorově nazývá TÜV. Důvodem je skutečnost, že TÜV bývala jedinou prováděcí organizací pro HU.

Je TÜV všude stejná cena?

Cena za HU nebo AU není všude stejná. Záleží na různých faktorech: rozhodující je typ vozidla (auto, motocykl, přívěs atd.), ale roli hraje i přípustná celková hmotnost. Poplatky se navíc liší v závislosti na spolkové zemi a testovací organizaci.

Kolik stojí lékárnička u TÜV?

Nová krabice splňující tento standard často nestojí více než 10 eur. V každém případě je lepší než dostat pokutu, koupit si aktuální lékárničku.

Je bezpečnostní vesta TÜV relevantní?

Od července 2014 bude pokutován každý, kdo bude při policejní kontrole přistižen bez ochranné vesty. Po nabytí platnosti povinnosti je chybějící výstražná vesta při příští generální prohlídce považována za závadu a vozidlu může být odmítnuta nálepka TÜV.

Předchozí článek

Co je Full Link u Seatu?

Další článek

Která barva stěn rozjasní místnosti?

Ссылка на основную публикацию