Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak mohu uložit PDF na svůj iPhone?

Zálohování PDF z internetu

Kde se na iPhone ukládá PDF?

Otevřete aplikaci Soubory. Pod položkami najdete «iCloud Drive», klepněte na něj a otevře se podsložka. Zde najdete složku «Stahování». Jsou tam všechny vaše stažené soubory.

Jak mohu uložit dokumenty do svého iPhone?

Přejděte k souboru, který chcete uložit do iPhone. Nyní klepněte na „Vybrat“ a vyberte název souboru. Klepněte na «Uspořádat» a vyberte existující složku z nabídky «Na mém zařízení» nebo vytvořte novou složku kliknutím na «Nová složka».

Jak dostanu soubor PDF do telefonu?

V nabídce Soubor klepněte na Uložit. V nabídce Uložit klepněte na Exportovat tento soubor. Zadejte název souboru PDF a klepněte na PDF z rozevíracího seznamu Uložit jako typ. uložit do počítače.

Kde najdu soubory PDF v telefonu?

Najděte a otevřete soubory
 1. Otevřete na svém smartphonu aplikaci „Files“. Najít, otevřít a zavřít aplikace.
 2. Zobrazí se stažené soubory. Pokud hledáte další soubory, klepněte na třířádkovou nabídku . …
 3. Klepnutím na požadovaný soubor jej otevřete.

Skenování dokumentů a vytváření PDF | Tipy pro iPhone | iOS14

Nalezeno 29 souvisejících otázek

Kde najdu soubory v iPhone?

Použijte aplikaci Soubory na iPhonu, iPadu a iPodu touch
 1. Otevřete aplikaci Soubory na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Modrá ikona aplikace Files se nezobrazuje na domovské obrazovce? Stačí přejet dolů a najít aplikaci Soubory.
 2. V aplikaci Soubory vyhledejte požadovaný soubor.

Jak otevřu soubory PDF na iPhone?

Aplikaci Knihy můžete použít k otevírání a ukládání souborů PDF, které jste obdrželi z jiné aplikace (například Mail nebo Zprávy).

Kde jsou moje soubory pro iPhone?

Procházet a otevírat soubory a složky

Klepnutím na Poslední v dolní části obrazovky zobrazíte naposledy otevřené soubory. Klepnutím na soubor, umístění nebo složku jej otevřete.

Weiterlesen:
Co dáváte pod štěpky?

Kde najdu stažení?

Najděte a stáhněte si aplikace nebo digitální obsah

na svém zařízení nebo navštivte Obchod Google Play ve webovém prohlížeči. Vyhledejte konkrétní obsah nebo procházejte obchod. Vyberte položku. Vyberte Instalovat nebo cenu položky.

Co jsou Dokumenty na iPhone?

Dokumenty a data jsou kolekce souborů, které různé aplikace ukládají do vašeho iPhone. To může zahrnovat soubory cookie a mezipaměti, grafiku, soubory PDF a soubory ke stažení.

Kde najdu soubory ke stažení ve formátu PDF na iPadu?

Na iPadOS má Safari funkci stahování. Chcete-li spravovat stažený soubor, klepněte v prohlížeči na ikonu modré šipky. Chcete-li soubor zobrazit, vyberte ikonu lupy vedle souboru. Případně můžete soubor také najít na iPadu v aplikaci Soubory pod „iCloud Drive | Stahování».

Proč si nemohu stáhnout PDF?

K tomuto problému dochází z následujících důvodů: Počítač není připojen k Internetu nebo je problém s nastavením Internetu. Váš antivirový software je třeba aktualizovat. Možná nejste připojeni k serveru Adobe.

Jak si mohu stáhnout PDF?

Stáhnout soubory PDF
 1. Klikněte na odkaz na soubor PDF – váš prohlížeč automaticky spustí Adobe Acrobat Reader.
 2. Klikněte na ikonu stahování – obvykle se nachází v levém horním nebo pravém horním rohu obrazovky, v závislosti na verzi, kterou jste nainstalovali.

Proč nelze otevřít PDF na iPhone?

Obsah PDF často nelze otevřít na mobilním telefonu, pokud byl soubor stažen neúplně nebo s chybami. Zkuste stahování znovu a zjistěte, zda se při otevírání stále zobrazuje chyba. Pokud se problém nepodaří vyřešit, často pomůže kompletní reset vašeho mobilního telefonu.

Kde najdu soubory ke stažení v Safari?

V aplikaci Safari na Macu klikněte na tlačítko Zobrazit stažené soubory v pravém horním rohu okna Safari. Pokud je seznam stažených souborů prázdný, toto tlačítko se nezobrazí.

Weiterlesen:
Jsou Bavorové Slované?

Jaký správce souborů pro iPhone?

Nejlepší správce souborů pro iPhone — FileApp

Stejně jako Windows Explorer nebo Finder na Macu vám tato aplikace umožňuje ukládat soubory a složky iOS do vašeho iPhone. V kategorii Soubory můžete prohlížet, ukládat a spravovat všechny soubory a složky.

Jak mohu uložit soubory na iPad?

Klepněte na iPad, zadejte název souboru a klepněte na Uložit. Soubor je nyní uložen místně na vašem iPadu. Chcete-li zkopírovat soubor z iPadu do počítače, připojte iPad k počítači a otevřete iTunes.

Co je Stáhnout PDF?

PDF je zkratka pro «Portable Document Format» a je jedním z nejpopulárnějších formátů používaných pro digitální ukládání a přenos textových a obrazových dokumentů.

Která aplikace PDF je zdarma?

Čtečky PDF pro Android a iOS: 3 nejlepší bezplatné aplikace pro čtení
 • PDF Viewer Pro: Jasný.
 • Foxit PDF Reader: Flexibilní.
 • Adobe Acrobat Reader: Osvědčený.
 • Závěr – výsledek našeho testu.

Jak získám své PDF?

Na PC je často nejasné, jak prohlížet soubory PDF.

Krok XNUMX: Otevřete soubor pomocí aplikace Reader.

 1. Najděte soubor PDF v části «Soubory» a otevřete jej dvojitým kliknutím.
 2. Ze seznamu vyberte Adobe Acrobat (nebo jakoukoli čtečku, kterou jste si stáhli). …
 3. Klikněte na «Otevřít».

Jak aktivuji PDF?

Povolit určuje, že doplněk Adobe PDF Reader otevírá soubory PDF v prohlížeči. Zakázat zakáže doplněk, aby neotevíral soubory PDF v prohlížeči. Vyberte Adobe PDF Reader a klepněte na tlačítko Povolit/Zakázat.

Jak mohu uložit stažení?

Pokud chcete uložit soubor nebo obrázek do počítače nebo zařízení, stáhněte si soubor. Poté bude uložen do vaší výchozí cesty ke stažení. Přejděte na webovou stránku, ze které chcete stáhnout soubor. Klepněte a podržte soubor, který chcete stáhnout.

Kde si mohu zdarma stáhnout PDF?

«Acrobat Reader DC» je bezplatná čtečka PDF pro Windows od Adobe a Standard, pokud chcete otevřít PDF. Bezplatný software lze také použít k komentování souborů PDF, jejich tisku a přidávání poznámek.

Weiterlesen:
Jak zplodíte berana?

Může Apple otevřít PDF?

Otevírejte soubory PDF a obrázky v náhledu na Macu
 1. Zvolte Soubor > Otevřít, vyhledejte a vyberte soubory, které chcete otevřít, a klikněte na Otevřít.
 2. Pokud jste nedávno upravovali soubor, zvolte Soubor > Poslední dokumenty.

Jak mohu uložit soubor PDF na iPad?

Najděte požadovaný soubor PDF ve Finderu nebo na ploše a přetáhněte soubor do své knihovny. Soubor PDF je pak dostupný v Apple Books na jakémkoli iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu, pokud jste přihlášeni pod stejným Apple ID a máte povolenou službu iCloud Drive pro Apple Books.

Předchozí článek

Jsou ořešáky jedovaté?

Další článek

Co budu dělat se včelami v únoru?

Ссылка на основную публикацию