Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Je Emma Watson zamilovaná?

Kdo byl zamilovaný do Emmy Watson?

15. ledna 2023, 3:00 — Eyka N. Už dlouho to nebylo tajemstvím – Emma Watson (31) bývala zamilovaná do kolegy z Harryho Pottera Toma Feltona (34)!

Kdo je zamilovaný do Hermiony Grangerové?

Ron Weasley a Hermiona Grangerová se ožení a mají dvě děti.

Chodí Emma Watson?

Předchozí přátelé Emmy Watsonové

Od roku 2015 do roku 2017 tvořili Emma Watson a William Knight, výkonný ředitel Silicon Valley, pár. Její poslední oficiální vztah byl s podnikatelem Leo Robintonem, se kterým prý začala chodit koncem roku 2019.

  |  

Jsou Hermiona a Draco opravdu pár?

Ti dva se rozešli v roce 2016 po osmi letech randění.

Takže ano? Herečka z Harryho Pottera Emma Watson se zamilovala do TOHLE spoluhráče

Nalezeno 43 souvisejících otázek

Jsou Emma a Tom spolu?

Tom Felton ji viděl jen jako malou sestru

Velmi jsem ji chránil. Vždy jsem měl pro Emmu slabost a mám ji dodnes. Vždycky tam bylo něco jako, já nevím, vztah.“ I když mnoho fanoušků chce víc: Emma a Tom jsou a zůstanou přáteli!

Kdy se líbají Draco a Hermiona?

Když Draco políbil Hermionu popáté, věděla, že to bude poslední polibek. Byli v Bradavickém expresu, školní rok skončil. Zatáhl ji na záchod a opuštěně na ni zíral, vzal ji k sobě, jako by ji už nikdy neviděl.

Měl Harry city k Hermioně?

Myslím, že vztah mezi Harrym a Hermionou je v knize a ve filmu vykreslen jinak. V knize je jasné, že vztah mezi Harrym a Hermionou nevyšel. Harry to řekl několikrát (včetně jednou Ronovi).

Kdo je přítel Emmy Watsonové v roce 2023?

32letá herečka byla spatřena, jak se drží za ruce s Brandonem Greenem (29) začátkem tohoto měsíce v Benátkách. Brandonovým otcem je bývalý topshopový magnát Philip.

Weiterlesen:
Co je geocaching TB?

Chodí Emma Watson s Dracem Malfoyem?

Ve skutečném životě jsou Emma Watson alias Hermiona Grangerová a Draco Malfoy — herec Tom Felton přátelé již mnoho let. Nedávná fotografie dává důvod předpokládat, že se ti dva nyní ještě více přiblížili.

Kdo políbil Harryho Pottera?

Ale koho líbá Harry Potter? Není to jeho dlouholetá nejlepší kamarádka Hermiona (Emma Watson), ale jeho kamarádka ze školy Cho. Byl do ní zamilovaný od čtvrtého Potterova filmu. Už tehdy by se Radcliffe rád líbal před kamerou.

Je Draco Malfoy zamilovaný do Harryho Pottera?

To se asi splnilo přání mnoha fanoušků „Harryho Pottera“. Po léta byli úhlavní nepřátelé Harry Potter a Draco Malfoy obviňováni z milostného vztahu ve fanouškovských teoriích a fanfikčních příbězích. Nyní sama autorka JK Rowlingová potvrzuje: Ano, Harry a Malfoy jsou pár!

Líbali se Harry a Hermiona?

Těšil se na smyslný okamžik, ale přemohl ho prudký útok polibkem. Herec z Harryho Pottera Daniel Radcliffe si svůj první polibek s Emmou Watson alias Hermionou Grangerovou představoval jako velmi romantický. Očekával jemné objetí, řekl 21letý mladík v rozhovoru.

Kolik peněz vydělala Emma Watson v Harry Potterovi?

Watsonová si svou prací ve filmech Harry Potter, které jsou populární po celém světě, vydělala 53 milionů dolarů.

Kdy spolu chodili Emma Watson a Tom Felton?

Herečka «Harry Potter» Emma Watson byla jednou zamilovaná do svého hereckého představitele Toma Feltona. Podle Justa Jareda Emma Watson v roce 2011 magazínu Seventeen prozradila, že její herec Tom Felton byl kdysi její láskou.

Má Daniel Radcliffe přítelkyni?

Radcliffe je od roku 2012 v soukromém vztahu s americkou herečkou Erin Darke, se kterou se seznámil při natáčení filmu Kill Your Darlings. Žije střídavě ve svém původním rodném Londýně a v New York City, kde má od roku 2007 také byt na Manhattanu.

Weiterlesen:
Proč se vznítí olejový hadr?

Proč se Harry a Hermiona nedali dohromady?

«Toto rozhodnutí jsem učinila z velmi osobních důvodů, ne kvůli důvěryhodnosti,» řekla Rowlingová magazínu Wonderland. Manželství mezi těmi dvěma by pravděpodobně vedlo k manželskému poradci. Autor si je jistý, že si Hermiona měla vzít Harryho Pottera.

Má Daniel Radcliffe dítě?

Daniel Radcliffe: „Naštěstí nemám žádné děti!

Kdo si vzal Harryho Pottera?

Postavy. Harry Potter: Je zaměstnancem ministerstva kouzel a je vedoucím odboru prosazování magického práva. Harry si vzal Ginny Weasleyovou, sestru svého nejlepšího přítele Rona. Spolu mají tři děti: James Sirius, Albus Severus a Lily Luna.

Je Hermiona zamilovaná do Rona?

Ron a Hermiona nejsou zrovna pár, který si čtenáři a diváci mohli na začátku série přát. Přestože se z těch dvou zatím nic nestalo, jedno je jasné – alespoň pro diváky v kinech: jsou určeny jeden pro druhého!

Ve které části se Harry Potter a Hermiona líbají?

V Harry Potter and the Deathly Hallows 2 se nejen rozhoduje o bitvě mezi dobrem a zlem v kouzelnickém světě, ale také romantika mezi dvěma hlavními postavami je stmelena polibkem.

Jsou Harry a Ginny spolu v reálném životě?

Po nějaké době tam a zpět Harry Potter (Daniel Radcliffe) a Ginny Weasleyová (Bonnie Wright), mladší sestra jeho nejlepší kamarádky, skončí šťastně spolu a dokonce založí rodinu.

Kdo je Dracův první polibek?

Draco vzal její tvář do dlaní a přitiskl své rty na její. Po chvíli Hermiona začala líbání opětovat. Bylo to tak dobré. Ještě lepší, než si představoval.

Jsou malfoyové zlí?

Není Draco Malfoy nakonec zlý? Nezveřejněná scéna z posledního filmu o Harrym Potterovi, Harry Potter and the Deathly Hallows 2, naznačuje to, co jsme nikdy nepovažovali za možné: Draco Malfoy není zlý!

Weiterlesen:
Jaké náboženství mají Němci-Rusové?

Kdy se Harry a Ginny dají zase dohromady?

Poté, co se Ginny a Dean na jaře 1997 rozešli, začnou Ginny a Harry romantický vztah. Harry to dokončí na konci školního roku, aby Ginny nezbytně nezapletl do své nadcházející hádky s Voldemortem a vystavil ho tak velkému nebezpečí.

Předchozí článek

Kdy aplikovat korektor před nebo po nalíčení?

Další článek

Který polštář na spaní v těhotenství?

Ссылка на основную публикацию