Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je nejtepleji v Turecko v Březen?

Jak teplo je v Březen v Side Türkiye?

Side v březnu má teploty od minima 10°C do maximálně 17°C. V březnu je určitě o něco mírnější, takže je dobré vzít si s sebou něco na zakrytí, ale nezapomeňte na plavky na slunečné dny. V Side můžete v březnu očekávat 3 až 8 deštivých dnů.

Kde je nejtepleji v Türkiye?

Nejteplejší a zároveň nejdeštivější částí země je jihovýchodní Anatolie. Nejchladnější je oblast Černého moře. Nejlepší čas na cestování je od června do září kvůli vyšším teplotám.

Můžete plavat v Antalyi v březnu?

Teplota vody v Antalyi v březnu je chladná. Koupání na plážích Antalye v březnu je možné, ale mořská voda je chladná. Pokud tedy teplota moře občas stoupne na 18.4°C, může klesnout i na 15.8°C! Průměrná hodnota je 17.3°C.

Jak teplo je Antalya v Březen?

Maximální teplota v březnu je v průměru maximálně 18 °C a v noci minimálně 8 °C. S teplotou vody 15 °C je moře pravděpodobně příliš studené na to, aby se většina lidí koupala.

Zasvěcený tip: Türkiye v březnu

Nalezeno 20 souvisejících otázek

Kde je tepleji Antalya nebo Alanya?

Side a města ve středu jižního pobřeží Turecka jsou obvykle o něco teplejší než Alanya na východním křídle a Antalya na západním křídle.

Jak teplo je v Turecko Lara?

Teplota v Laře je aktuálně 26°C. Nejvyšší očekávaná teplota pro dnešek je 32 °C, nejnižší 27 °C.

Můžete se v březnu koupat v Side?

Koupání na plážích Side je možné v březnu, ale mořská voda je chladná. Pokud tedy teplota moře občas stoupne na 18.4°C, může klesnout i na 16.1°C! Průměrná hodnota je 17.2°C.

Kde je teplejší Turecká riviéra nebo Egejské moře?

Podnebí v tureckém Egejském moři je výrazně mírnější než na Turecké riviéře. Oblíbené cestovní měsíce jsou květen až říjen, pro koupající se doporučuje doba od července. Voda dosahuje maximální teploty kolem 23 °C v září. Jaro a podzim jsou obzvláště vhodné pro prohlídky památek.

Můžete se koupat v Turecku na konci března?

Koupání v Turecku v březnu je chladné (v nejlepším případě)

Weiterlesen:
Jak táhnout automatické auto?

Koupání v březnu v Alanyi, Antalyi, Beleku, Kemeru, Side, Anamuru, Boldağ a Cirali je možné, ale moře je obecně chladné. Pokud tedy teplota moře někdy stoupne na 18.8 °C, může klesnout i na 15.8 °C.

Kde je nejtepleji v Turecku v únoru?

4. Počasí Turecká riviéra (oblast Středozemního moře) v únoru. Počasí na Turecké riviéře a pobřeží Lýkie je v únoru příjemné a teplejší než na tureckém Egejském moři. To platí zejména pro přímořská letoviska v okolí Kas, Belek, Side a Alanya.

Kde je v Turecku nejtepleji v zimě?

Turecká riviéra má nejteplejší klima z celého Turecka a výjimkou není ani zimní měsíc leden. Pokud najdete sníh ve vyšších polohách ve vnitrozemí, můžete na pobřeží Středozemního moře očekávat až 15 stupňů. Přestože většina dešťů prší, leden je stále oblíbeným obdobím cestování.

Kde je v Turecku nejlepší klima?

Nejlepší cestovní sezóna v Turecku

V turistických baštách jako je Antalya a Side na jihu země v tuto dobu panují příjemné teploty 25 až 30 stupňů Celsia. Kromě toho lze mezi červnem a zářím očekávat pouze malé množství srážek, alespoň v pobřežních oblastech.

Jak teplo je v Tunisko v Březen?

Podnebí v Tunisku v březnu

Průměrná maximální teplota v březnu v tuniském Středomoří je 18°C, ale už jsou dny, které jsou výrazně teplejší. Noci jsou chladné až chladné. V březnu je obloha polojasná, prší v průměru 9 dní.

Kde je hezčí Turecká riviéra nebo Turecké Egejské moře?

Závěr. Nedá se říci, že by jeden kraj byl krásnější než druhý. Nakonec záleží na tom, co na dovolené hledáte. Turecké Egejské moře je zajímavé zejména pro hosty, kteří hledají trochu více rozmanitosti a dávají přednost klidným zátokám před dlouhými písečnými plážemi.

Co je lepší Antalya nebo Side?

chcete prozkoumat pohoří Taurus intenzivněji. Z Antalye se do pohoří Taurus dostanete snadno, ale ze Side máte lepší přístup k obrovským horám ve vnitrozemí a můžete tak objevovat více. A vodopády Manavgat jsou hned za rohem.

Weiterlesen:
Jak mohu smazat fotografie?

Kde je hezčí Side nebo Belek?

Obhajuji Side! Voyage Belek se nám samozřejmě také moc líbil, ale v Side se nám to celé kolem toho líbí mnohem víc, tedy život mimo hotel, prostě se toho děje víc. Vzhledem k tomu, že přes all inclusive děláme vždy hodně mimo hotel, je pro nás Side lepší volbou.

Kde je duben nejteplejší v Turecku?

4. Počasí Turecká riviéra (oblast Středozemního moře) v dubnu. Počasí na Turecké riviéře a na pobřeží Lýkie je v dubnu vždy o 1-2° teplejší než na tureckém Egejském moři. Sezóna začíná naplno v prvních dubnových týdnech v přímořských letoviscích Antalya, Belek, Side, Alanya, Kemer a Kas.

Jak teplo je v Řecko v Březen?

Teploty 18 až 25° jsou přes den normální, v noci může teploměr někdy klesnout až k 15°. Stále pár dní v měsíci prší. Rhodos a Dodekanéské ostrovy: Po Krétských ostrovech je březen nejteplejším měsícem na ostrovech kolem Rhodosu.

Kde je v Evropě nejtepleji v březnu?

Naše top 10 slunečních destinací pro jaro:
  • Costa del Azahar »
  • Francouzská riviéra «
  • maltština »
  • Řecko a řecké ostrovy »
  • Kypr »
  • Jižní Itálie – Sicílie a Sardinie »
  • madeira »
  • Andalusie »

Jak teplo je v Antalya v Únor?

Počasí v únoru v Antalya Türkiye. Denní maximální teploty se zvýší o 1 °C z 15 °C na 16 °C a zřídka klesnou pod 10 °C nebo překročí 20 °C. Denní minimální teploty se zvýší o 1°C z 6°C na 7°C a zřídka klesnou pod 1°C resp.

Jak dlouho je teplo v Antalya?

Horká sezóna trvá 14 měsíce, od 19. června do 3,2. září, s průměrnou denní vysokou teplotou nad 31 °F. Nejteplejším měsícem v roce v Antalyi je srpen s průměrnými teplotami 34 °C a nejnižšími 23 °C.

Weiterlesen:
Kdo byl mistrem Leonarda da Vinciho?
Předchozí článek

Proč přišli Němci do Ameriky?

Další článek

Kolik stojí 6 kWp fotovoltaický systém s úložištěm?

Ссылка на основную публикацию