Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy se BahnCard 50 vyplatí?

Kdy se BahnCard 25 nebo 50 vyplatí?

Pokud cesta s Intercity na trase Hamburk — Kolín stojí běžnou flex cenu, vyplatí se koupit kartu Bahncard 25 od třetí cesty a Bahncard 50 od páté cesty. U jízdenek zakoupených výhradně za zvýhodněnou cenu se karta na slevu 25 procent vyplatí až po osmé cestě.

Co ušetříte s kartou BahnCard 50?

BahnCard 50 na první pohled
  • 50% sleva na flex jízdné Deutsche Bahn.
  • 25% sleva na úsporné ceny Deutsche Bahn.
  • 229 € (114 € sníženo) ve 2. třídě.
  • 463 € za rok (226 € sníženo) v 1. třídě.
  • Snížené partnerské vstupenky.

Kolik ušetřím s kartou BahnCard 50?

S kartou BahnCard 50 zákazníci ušetří 25 procent z ceny spořiče nebo 50 procent z ceny flex. Každý, kdo vlastní BahnCard 25, ušetří 25 procent na všech jízdenkách. S výhodnější cenou si cestující musí rezervovat konkrétní vlak s konkrétním časem odjezdu.

Která karta BahnCard se komu vyplatí?

Slevové karty stojí různé částky v závislosti na věkové skupině. Například mladí cestovatelé do 26 let mohou získat kartu „My Bahncard 25“ pro 2. třídu jen za 36 eur ročně – zaplatí se tedy mnohem rychleji. Bahncard 25 pro seniory (nad 65 let) je také levnější než ta normální.

Vyplatí se BahnCard 50 od Deutsche Bahn?

Nalezeno 29 souvisejících otázek

Co můžete dělat s kartou BahnCard 50?

K čemu mohu používat kartu BahnCard 50? S kartou BahnCard 50 získáte slevu BahnCard ve výši 50 procent z cen Flex a 25 procent z cen Super Saver a Saver v rámci Německa v odpovídající třídě vozů. Můžete využít vlaky ICE nebo IC/EC, ÖBB Nightjet (příp

Jaký je rozdíl mezi BahnCard 50 a My BahnCard 50?

Jediné, na čem záleží, je váš věk při nákupu karty BahnCard. Tím se My BahnCard 50 odlišuje od zlevněných karet BahnCard, které jsou jinak dostupné, a tím je ještě atraktivnější. Pro srovnání: Zlevněná BahnCard 50 stojí běžně 2 eur za 114. třídu.

Weiterlesen:
Obsahuje Punica želatinu?

Můžete si někoho vzít s sebou s kartou BahnCard 50?

Poukaz pro cestující pro držitele BahnCard umožňuje jedné další osobě cestovat zdarma na rezervované trase. V určitých kampaních se znovu a znovu objevují poukázky pro cestující; Pro uplatnění vstupenky je vyžadován rezervační kód, který lze následně použít k rezervaci vstupenky pro dva.

Mohu se svou BahnCard 50 rezervovat pro ostatní?

Pokud máte kartu BahnCard*, získáte slevy. Bohužel je nemůžete jednoduše převést na jiné osoby bez karty BahnCard. Jsou přizpůsobeny pro vás. Tomu se nevyhnete rezervací jízdenek pro obě osoby jako vlastníka BahnCard.

Kolik stojí BahnCard 50 měsíčně?

BahnCard Flex je k dispozici od 4,50 EUR měsíčně

Odpovídající BahnCard 50 Flex stojí 13 eur za sníženou verzi a 25 eur měsíčně za hlavní kartu. Za varianty první třídy zaplatíte 9 až 50 eur měsíčně.

Jaké jsou výhody BahnCard?

DB BahnCard 25
  • 25% sleva na všechny vstupenky (úspornější a flexibilní cena)
  • Bezplatné používání místních vlaků s CityTicket.
  • Snížená cena pro osoby mladší 27 let s kartou My BahnCard.

Mohu s BahnCard 50 cestovat také 1. třídou?

To je možné s jakoukoli kartou BahnCard s vyšší hodnotou BahnCard. V rámci stejné slevové úrovně, tedy 25 nebo 50 BahnCard, můžete samozřejmě upgradovat z 2. třídy na 1. třídu, tedy na lepší cestovní úroveň.

Kdy se zkušební karta BahnCard vyplatí?

BahnCard 25 stojí za to utratit 250 eur nebo více za cestování po železnici ve 2. třídě ročně. Zkušební karta BahnCard 50 nabízí 50% slevu na všechny jízdenky s flexibilní cenou a 25% slevu na jízdenky za (super) úspornou cenu po dobu tří měsíců.

Kolik stojí BahnCard 100 ročně?

S kartou BahnCard 100 můžete neomezeně a bez jízdenky cestovat vlakem po Německu. Předplatné BahnCard 100 stojí 383 eur měsíčně; jako jednorázovou platbu si Deutsche Bahn účtuje 4.144 100 eur ročně za BahnCard 2 XNUMX. třídy.

Weiterlesen:
Můžete ještě druhý den jíst míchaná vajíčka?

Která BahnCard jako student?

Které BahnCards a jízdenky mohu jako student získat se slevou? Pro studenty a mladé lidi do 26 let lze zakoupit pouze karty My BahnCard 25 a My BahnCard 50. Na kartu BahnCard 100 není žádná studentská sleva.

Jak často si můžete koupit zkušební železniční kartu?

Ano. Můžete si také zakoupit další vzorek BahnCard poté, co platnost prvního vzorku BahnCard vyprší.

Proč jsou Deutsche Bahn tak drahé?

Ceny také závisí na tom, kolik vlakových stanic vlak na své trase projede, protože každá stanice má staniční poplatky. Vysoce frekventované trasy jako Mnichov-Berlín nebo Hamburk-Mnichov jsou také dražší, protože tam železnice netlačí na nízké ceny.

Jak často musím platit za BahnCard?

Stojí 2 eur ročně pro 234. třídu a 1 eur ročně pro 474. třídu. Neomezené cestování vlakem za paušální cenu je možné s kartou Bahncard 100.

Proč je karta BahnCard tak drahá?

Proč je Bahncard 100 tak drahá? Měsíční cena za Bahncard 100 je skutečná cena za ni. Při jednorázové platbě je cena Bahncard snížena. Sdružení Pro Bahn vyzývá politiky, aby zajistili, že Bahncard 100 bude obecně levnější.

Kdy mohu jít do DB Lounge?

Přístup do DB Lounge

Do prémiových prostor DB Lounges Berlin, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Hamburg a Frankfurt Hbf mají přístup pouze statusoví zákazníci s platnou platinovou úrovní, držitelé karty BahnCard 100 1. třídy a cestující s platnou dálkovou jízdenkou DB 1 .

Kde platí moje bezplatná jízda DB?

Oprávněné osoby mohou bezplatně využívat regionální vlaky (Regionalbahn, Regionalexpress a Interregioexpress) i vlaky S-Bahn Deutsche Bahn ve 2. třídě celostátní zdarma s průkazkou pro invalidy a doplňkovým žetonem.

Jak dlouho platí BahnCard 50?

BahnCard 50 platí 1 rok od prvního dne platnosti. Automaticky se prodlužuje o další rok, pokud není písemně zrušeno 1 týdnů před koncem období.

Weiterlesen:
Zkazí se Nutella?

Kolik stojí BahnCard od 60 let?

Senior BahnCard od 37,90 eur.

Mohu mít dvě karty BahnCard současně?

Ano, to je možné.

Předchozí článek

Jakou barvu má žaludeční kyselina?

Další článek

Zdražil med?

Ссылка на основную публикацию