Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy si všichni znovu vzpomenou na Hope?

Stane se Alaric znovu ředitelem?

Synopse: Hope má nečekaně velké problémy přizpůsobit se svému starému životu. Přesto se nechce vzdát a zůstat v Mystic Falls a ve škole Salvatore. Alaric je nyní opět ředitelem.

Ve které epizodě se Josie rozzlobí?

Epizoda: #2.12 Kai Parker nás podělal

V epizodě „Legacies“ č. 2.12 nás Kai Parker podělal, série událostí zavede Josie (Kaylee Bryant), Lizzie (Jenny Boyd) a Alarica Saltzmana (Matthew Davis) do vězeňského světa, kde se setkají se zlým strýcem dvojčat Kaiem ( Chris Wood).

Bude Legacies sezóna 5?

«Legacies» sezóna 5 nepřichází!

Pro fanoušky «Legacies» to přijde jako šok. Série upírů nebude prodloužena o pátou sezónu. Oficiálně to potvrdila televize The CW.

Dokáže Landon létat?

Když sedmiletý Landon poprvé letěl sám, jeho matka Alexa Bjornsonová byla velmi nadšená: Landon je autista a létání pro něj může být náročné.

Josie všem vrací vzpomínky na Hope | Legacies 2×06

Nalezeno 19 souvisejících otázek

Je Landon mrtvý?

Když se naposledy objevil v televizi 9. května 1991 v Tonight Show Johnnyho Carsona, řekl, že si je jistý, že nemoc porazí, ale rakovina se už rozšířila do jeho jater. Michael Landon zemřel 1. července 1991 ve věku 54 let.

Kolik sezón Legacies bude?

Všechny sezóny série Legacies

Z amerického seriálu Legacies bylo vyrobeno 68 epizod. Americký televizní seriál má celkem čtyři sezóny. Poslední epizoda, která se bude vysílat v USA ve čtvrtek 16. června 2023, se jmenuje Vadí vám zůstat se mnou na další minutu? (4×20).

Je Klaus Mikaelson v Legacies?

Finále série Legacies se blíží tento týden v USA. V rozběhu mnoho fanoušků doufalo v vystoupení Josepha Morgana aka Klause. Herec se prostřednictvím sociálních sítí vyjádřil zcela jasně.

Weiterlesen:
Co bylo před 15 miliony let?

Bude šestá řada The Originals?

Série „The Originals“, která začala v říjnu 2013 jako odnož populárních „Vampire Diaries“, byla po pěti sezónách zrušena.

Kdy přijde Dark Josie v Legacies?

Josie je vidět na začátku Legacies s Lizzie a ti dva ukazují nového studenta Rafaela ve škole. Sezóna 1 začíná dva roky po The Originals.

Je Legacy dobré nebo špatné?

«Legacies» je zábavnější a zábavnější

Oba jsou docela vážné a pochmurné pořady, každý díl je třeba sledovat, abyste pochopili ten, který následuje. Legacies má na druhou stranu veselejší aspekty, na které se můžete těšit. To potvrdila i tvůrkyně série Julia Plec.

Kdy se hraje Legacies?

«Legacies» můžete vidět každé úterý ve 20:15 ve dvou epizodách na sixx nebo v knihovně sixx.

Proč není Caroline v Legacies?

Důvod Carolineiny nepřítomnosti byl řešen přímo v 1. sezóně: ​​Josie a Lizzie si myslí, že jejich matka cestuje v rámci školní práce.

Ve které epizodě Bonnie nakonec zemře?

Vypadá to, že Bonnie zemře během plánované sezóny 8. Jak na tuto zprávu zareaguje Damon? Šťastný konec s jeho velkou láskou Elenou alias Ninou Dobrev (27) je snad na dosah. Zda tvůrci toto přání ve finále 8. sezóny skutečně splní, se teprve uvidí.

Kdy Klaus konečně zemře?

A opět je čas se rozloučit: Po «The Vampire Diaries» je spin-off «The Originals» nyní historií. Ve velkém finále 5. řady došlo ke dvěma dramatickým úmrtím. Klaus a jeho bratr Elijah se odsoudili – aby zachránili Hope.

Kdy Rebekah přijede na Legacies?

Nyní se provalilo, že se v seriálu brzy objeví jako host starý přítel Hope: Rebekah Mikaelson, kterou hraje Claire Holt, se objeví v páté epizodě.

Jak stará je Hope Mikaelson v Legacies?

Akce. Legacies se zaměřuje na Hope Mikaelson, dceru Klause Mikaelsona a Hayley Marshall, která je potomkem nejmocnějších upírů, vlkodlaků a čarodějnic. Přehlídka začíná dva roky po skončení The Originals. 17letá Hope navštěvuje internátní školu Salvatore pro nadpřirozené bytosti.

Weiterlesen:
Mohou mít krokodýli city?

Jak stará je Hope ve 4. sezóně?

Hayley našla lék pro svou rodinu a slíbila své nyní 7leté dceři Hope, že se znovu shledá se svou rodinou. Hayley nejprve probudí Freyu a vyléčí ji a Freya sešle kouzlo, aby uzdravila Elijaha, Kola a Rebeku.

Co jsou dědictví upíři?

Legacies je spin-off The Originals, abych tak řekl, spin-off spin-offu The Vampire Diaries a je věnován nové generaci nadpřirozených bytostí v internátní škole Salvatore.

Stane se Landon znovu fénixem?

Když MG, Kaleb a Alaric dorazí k Landonovu tělu, náhle vzplane a Landon vstane z popela a přemýšlí, co se stalo. Alaric zjistí, že Landon je fénix.

Jak zemře Landon v Legacies?

Ale krvácel, takže vidíte, jak MG vysává Landona do sucha. V tuto chvíli jsem jen čekal, až se Raf uvolní a zaútočí na MG, ale ani to se nestalo. A najednou jsou všechny postavy přesvědčeny, že Landon je mrtvý.

Jaká bytost je Landon?

Landon Kirby (Aria Shahghasemi) hraje Hopeina společníka a později se stává jejím přítelem. Nejprve se zdá, že nemá žádné nadpřirozené schopnosti, ale pak se ukáže, že je ve skutečnosti fénix. Nadpřirozená bytost představená v «The Originals».

Předchozí článek

Co bylo před toaletním papírem?

Další článek

Jak se lámou zapalovací kabely?

Ссылка на основную публикацию