Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kolik stojí přijímač Sky?

Můžete si koupit přijímač od Sky?

Ne, nemůžete si ho koupit, protože přijímač Sky Q je pouze zapůjčený a musí se vrátit zpět do Sky, pokud bude smlouva ukončena a nebude prodloužena.

Je přijímač Sky Q zdarma?

Sky Q včetně všech funkcí jsou zdarma a pro vás automaticky zdarma. Pokud byste chtěli využít nabídky Sky Q přes internet, získáte místo toho zdarma IPTV box Sky Q!

Jak získám nový přijímač od Sky?

Takto můžete vyměnit přijímač Sky
 1. O výměnu můžete požádat online ve svém zákaznickém účtu Sky nebo zavoláním na zákaznickou linku.
 2. Pokud zákaznický servis schválil výměnu přijímače, budete informováni, jak přijímač poslat zpět, a obdržíte zpětný lístek.

Kde mohu získat přijímače Sky?

 • Se samotným Sky jako přijímačem k pronájmu, v nabídce Sky nebo jako doplněk ke stávajícímu předplatnému Sky.
 • Nakupujte od třetí strany, která nabízí přijímače s certifikací Sky.

Co je SkyTicket (nyní WOW TV)? Jak to funguje? Kolik to bude stát? (Němčina) Výuka

Nalezeno 40 souvisejících otázek

Kolik stojí pronájem Sky Receiver?

Cena této speciální služby od Sky je 4,99 EUR měsíčně.

Které přijímače Sky jsou aktuálně k dispozici?

Kromě přijímače Sky Q a přijímače Sky+ Pro existují ještě dva starší přijímače Sky: přijímač pevného disku Sky HD a přijímač pevného disku Sky+ HD. Sky HD Receiver je starší z obou modelů a je dodáván bez integrovaného pevného disku a bez Sky on Demand.

Který přijímač Sky je nejlepší?

Nejlepší TV přijímač je Digit ISIO STC+ od TechniSat.

Jak drahý je druhý Sky Receiver?

Pokud služba Q není součástí vašeho předplatného, ​​je to až o 10 eur měsíčně za službu Q více. Druhý přijímač Q má však jednorázový servisní poplatek ve výši 149 eur plus 12,90 eur za přepravní náklady.

Weiterlesen:
Můžete si sami otestovat nedostatek železa?

Co dělá Sky se starými přijímači?

Od 25. ledna 2023 nebudou na přijímači Sky+ dostupné všechny funkce: obsah na vyžádání bude výrazně omezen a nebude již přístup do Sky Store.

Kolik stojí Sky Q měsíčně?

Sky Q: Nabídka je založena na pronajímaném přijímači Sky Q, který je součástí dodávky a který přijímá řadu kanálů přes kabel nebo satelit a lze jej doplnit o streamování zábavy a sportovního obsahu. Náklady na Sky se liší v závislosti na nabídce od 14,99 eur při předplatném na 12 měsíců a poté 24,99 eur měsíčně.

Je Sky Q pro stávající zákazníky zdarma?

Sky Q pro stávající zákazníky v rychlé kontrole:

Aktualizace Sky Q zdarma pro všechny zákazníky s přijímačem Sky+ Pro. Stávající zákazníci Sky se starším hardwarem si mohou zajistit výměnu přijímače. Pozor: Plná funkčnost Sky Q může být k dispozici pouze za příplatek + restart minimální doby trvání smlouvy.

Co stojí Sky Q víc?

Kolik stojí Sky Q? Za Sky Q se platí měsíční poplatek za zřízení ve výši 20 eur a jednorázové poplatky za připojení aktuálně činí 29 eur. Tato cena zahrnuje přístup k bezplatným televizním kanálům, zábavní balíček a standardní předplatné Netflix.

Jak je Sky nejlevnější?

Kompletní balíček za méně než 25 eur

Nejlevnější nabídka Sky aktuálně stojí 24,99 eur měsíčně. Platí pro stávající zákazníky i pro staré zákazníky a zahrnuje kompletní balíček včetně Netflix a HD. V lepším případě má platnost 24 měsíců a lze ji měsíčně zrušit.

Jak dlouho trvá Sky po ukončení?

Všechny smlouvy Sky vyprší na konci měsíce. Počínaje tímto datem („konec období“) musíte dodržovat následující výpovědní lhůty Sky: Všechny smlouvy od 4. července 2009: dva měsíce do konce období.

Mohu sledovat s přijímačem Sky bez karty?

Aplikace jako YouTube nebo DAZN můžete používat bez čipové karty. Pokud však chcete mít přístup k obsahu Sky, potřebujete čipovou kartu spojenou s tímto přijímačem.

Weiterlesen:
Co znamená žlutý trojúhelník s vykřičníkem na autě?

Jak mohu sledovat Sky na 2 televizorech?

Aby mohli zákazníci přenést Sky Q do druhého televizoru, potřebují možnost více obrazovek a aplikaci Sky Q. Zatím je dostupná pouze pro Apple TV, pro Samsung Smart TV s operačním systémem Tizen od roku 2015 a pro LG Smart TV.

Jak mohu sledovat Sky bez placení?

Jak používat Sky bez předplatného
 1. Nejprve si vytvořte bezplatný zákaznický účet u Sky Ticket. …
 2. Poté si můžete zarezervovat libovolné vstupenky.
 3. Vstupenky jsou rozděleny do tří kategorií: Zábava, Kino a Supersport.
 4. Lístek si můžete rezervovat na měsíc.

Jak získám druhý přijímač Sky Q?

Stále je zde možnost objednat si druhý přijímač Sky Q k předplatnému. Je to jako – i když už se to tak nejmenuje – „stará“ druhá karta Sky. Druhý přijímač je možné rezervovat přímo s objednávkou Sky nebo později v zákaznickém centru.

Kolik stojí TV přijímač?

Bez ohledu na přenosovou cestu stojí digitální TV přijímače mezi 25 a 200 EUR v závislosti na vybavení a rozsahu funkcí. O něco dražší jsou pouze IPTV přijímače, které jsou na trhu stále relativně nové. Jejich cena se pohybuje mezi 60 a 400 €.

Jaký Sky Receiver potřebuji?

Příjem Sky: Informace o typech příjmu
 • SAT. Abyste mohli přijímat Sky přes satelit, potřebujete systém satelitního příjmu a přijímač Sky Q. …
 • Kabel. Abyste mohli sledovat program Sky přes kabelový příjem, potřebujete přijímač Sky Q. …
 • Internet.

Co je součástí Sky Receiver?

Rozsah dodávky
 • Ultra HD přijímač pro satelitní příjem.
 • Sky Q dálkové ovládání a baterie.
 • HDMI kabel.
 • Průvodce instalací.
 • Bezpečnostní instrukce.
 • napájecí kabel a napájecí adaptér.

Proč Sky Receiver?

Žádný problém s přijímačem Sky Q! Funguje také jako rekordér s pevným diskem. To vám umožní snadno nahrát všechny vaše oblíbené pořady nebo pozastavit aktuální program a pokračovat ve sledování. Kromě všech kanálů Sky můžete samozřejmě přijímat také mnoho bezplatných televizních kanálů.

Weiterlesen:
Které MMO přijdou v roce 2023?

Jaký je rozdíl mezi Sky a Sky Q?

Společnost Sky přepracovala své uživatelské rozhraní, aplikaci a funkce a vydala tento produkt v roce 2018 pod názvem Sky Q. Nejde o speciální Sky, které existuje vedle „normálního“ lineárního předplatného Sky, ale Sky Q je takříkajíc stará – ale zcela přepracovaná – lineární Sky.

Jak dobrý je přijímač Sky Q?

Přijímač Sky Q je vysoce kvalitní přijímač, který kombinuje Pay TV a online videotéku Sky. Přijímač je tedy nutností pro celý program Sky včetně kabelového připojení. Zejména proto, že podporuje i další streamovací aplikace, jako je Netflix.

Předchozí článek

Je Dominik ruské jméno?

Další článek

Je přípustné dát svému dítěti jméno Ježíš?

Ссылка на основную публикацию