Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kolik vydělává 5hvězdičkový policista?

Co si zaslouží 5hvězdičkový policista?

Pokud se dostanete k hlavnímu policejnímu inspektorovi, dostanete výplatu buď podle A11, nebo A12, v závislosti na spolkové zemi. Buď tedy dostanete plat policisty ve výši 3.652,61 4.832,97 až 3.916,11 5.322,29 eur, nebo plat policisty mezi XNUMX XNUMX a XNUMX XNUMX eur měsíčně.

Jaká je hodnost 5hvězdičkového policisty?

Ve vyšší službě získáte oficiální titul policejního komisaře (POK) se dvěma stříbrnými hvězdami. Tři nebo čtyři stříbrné hvězdy znamenají hlavního policejního komisaře (PHK) a pět stříbrných hvězd prvního policejního hlavního komisaře (EHPK).

Co je policista s 5 stříbrnými hvězdami?

V případě kriminální policie je odpovídající oficiální titul První detektivní vrchní inspektor (EKHK). V případě policie v německém Bundestagu je odpovídající oficiální titul První policejní komisař v německém Bundestagu.

Co vyděláváte na SEK?

Platové rozpětí: SEK státní úředník v Německu

61.906 4.992 EUR 40 50 EUR hrubá mzda (medián) za 50 hodin týdně: 54.727 % souborů dat je nad touto hodnotou a 4.414 % pod touto hodnotou. 70.027 5.647 EUR 25 XNUMX EUR (dolní kvartil) a XNUMX XNUMX EUR XNUMX XNUMX EUR (horní kvartil): XNUMX % platů je nižší a vyšší.

Na hlídce: Kolik peněz vydělává policista? | Stojí to za to? | BR

Nalezeno 16 souvisejících otázek

Kteří policisté vydělávají nejvíce?

Hamburk vyplácí nejvyšší plat ze spolkových zemí s 3164 € Hamburk je těsně následován Bavorskem. Průměr všech zaměstnavatelů je v roce 2023 2996 EUR (v roce 2021 to bylo 2913 EUR)

Která hodnost má 5 modrých hvězdiček?

Modré hvězdy jsou hodnosti střední policejní služby. Stříbrné hvězdy jsou hodnosti vyšší policejní služby. Zlaté hvězdy na epoletách se nosí ve vyšší policejní službě.

Co znamená 5 zlatých hvězd pro policii?

Obecné pravidlo zní: Modré hvězdy na epoletách označují střední policejní službu, stříbrné (bílé) vyšší a zlaté (žluté) vyšší. Čím více hvězdiček na označení policejní hodnosti, tím vyšší je hodnost nositele.

Kolik hvězdiček má vrchní inspektor?

Hodnostní označení tvoří tři stříbrné hvězdy (s A 12 v mnoha spolkových zemích jako Bavorsko nebo Berlín také čtyři stříbrné hvězdy) na tmavě modrém pozadí (v případě vodní policie a Spolkového policejního úřadu na moři ze zlatého copu XNUMX mm mezi dvěma zlatými copánky o XNUMX mm).

Weiterlesen:
Která šňůra na okouna?

Kdo je nejvyšší policajt?

Policejní náčelníci jsou jako nejvyšší představitelé odpovědní za všechny procesy v oblasti jejich odpovědnosti; jsou nejvyšším představitelem jejich policejního ředitelství. Jsou to většinou i nadřízení zaměstnanců, kteří jim podléhají, ale v každém případě jsou to nadřízení.

Proč nemá detektiv uniformu?

Pojem civilní policie, který některé části populace pro detektivy používají, je dán tím, že nenosí zelené nebo modré uniformy, ale svou práci většinou vykonávají v civilu.

Kolik hvězdiček má policejní šéf?

Zde můžete vidět pět světle zelených nebo světle modrých hvězd na tmavě zeleném nebo tmavě modrém pozadí. Další nižší oficiální titul je policejní šéf (BesGr.

Kolik je důchod policisty?

Státní důchodový systém pro policisty a státní zaměstnance obecně je v posledních letech stále více omezován. V budoucnu bude stát při odchodu do důchodu vyplácet pouze 71,75 % důchodového výdělku.

Kolik vydělává policejní komisař?

Jako první policejní vrchní inspektor jste v platové skupině A13. Na úrovni 1 je váš základní plat 4.400 8 EUR, na úrovni 5.700 je to XNUMX XNUMX EUR.

Kolik vydělává dálniční policista?

Váš nástup do vyšší služby je obvykle v platové skupině A13. Vyděláte 4.400 5.000 až XNUMX XNUMX eur. Vyšší služba je vyhrazena pro federální policisty ve vedoucích funkcích.

Kolik hvězd má hlavní komisař?

Policejní hodnostní znak tvoří dvě stříbrné hvězdy na tmavě modrém pozadí.

Kolik vydělává první policejní komisař?

Jako první policejní vrchní inspektor budete pobírat plat od 13 4.154,43 eur do 5.341,49 XNUMX eur v platové skupině AXNUMX.

Co znamená 6 stříbrných hvězd pro federální policii?

Například policejní komisař v platové skupině A11 má tři bílé hvězdy. V další vyšší hodnosti jsou čtyři bílé hvězdy a jako první policejní vrchní inspektor 6 bílých hvězd. Policisty ve vyšších řadách poznáte i podle barvy hvězd.

Weiterlesen:
Kdy se Jungfraumann ozve?

Jaké jsou 4 modré hvězdy na policii?

4 hvězdy modré = rovna Bohu. Konečně zpět v tradiční modré!

Co je nejvyšší v Bundeswehru?

Jakožto nejvýše postavený voják jsou ozbrojené síly ve všech ohledech podřízeny generálnímu inspektorovi Bundeswehru.

Čím to, že policie vydělává tak málo?

„Policisté – zejména nově přijatí – často vydělávají příliš málo na to, aby si mohli dovolit život v městských oblastech. Je to neúnosná situace, kdy musí pracovat na částečný úvazek, aby vyžili. Chce to více uznání a především více peněz v peněžence.

Jaká je nejlépe placená práce?

Plat: Toto je nejlépe placená práce v Německu

V přehledu platů za rok 2023 přistávají na nejvyšší pozici také lékaři. Nejlépe placenou profesí číslo jedna je vedoucí lékař. Tito lékaři vydělávají působivých 196.300 XNUMX eur hrubého ročně na mediánu*.

Kteří důstojníci vydělávají nejvíce?

Nejvíce vydělávají předsedové Spolkového soudního dvora, Spolkového pracovního soudu, Spolkového sociálního soudu a Spolkového finančního soudu. Budete zařazeni do platové skupiny R10 a budete pobírat mzdu 14.808,25 XNUMX EUR hrubého měsíčně. To z nich dělá jednu z nejlépe placených profesí.

Kolik si vyděláte v GSG 9 za měsíc?

Odměna strážců zákona je v podobném regionu: Nemanželský POLICISTA (střední služba) ze speciální jednotky GSG 9 vydělává 27 600 eur – včetně havarijního příspěvku 400 eur měsíčně.

Předchozí článek

Proč je písek na Tenerife černý?

Další článek

Kolik lidí má IQ nad 140?

Ссылка на основную публикацию