Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Která aplikace pro měření rychlosti zdarma?

Jaká je nejlepší bezplatná aplikace pro měření rychlosti?

Aplikace pro rychlostní kamery v testu: Blitzer.de Pro

Zdaleka nejznámější aplikace pro měření rychlosti je dostupná pro Android i iOS. Je registrováno kolem 4000 pevných rychlostních radarů. V online režimu jsou pevné rychlostní radary aktualizovány každých sedm dní a mobilní rychlostní radary každých pět minut.

Jakou aplikaci pro měření rychlosti doporučujete?

Aplikace pro rychlostní kamery #2: Waze

Moderní design a bez poplatků jsou také přesvědčivé vlastnosti bezplatné aplikace, která je ke stažení pro zařízení Android v Obchodě Play i v App Store pro uživatele iPhone.

Dokáže policie lokalizovat radary?

Dobrá zpráva pro řidiče: V současné době stále není zcela jasné, jak by se mělo ovládat používání aplikace pro radary. Policisté nesmí prohledávat vozidla bez důvodného podezření; ani si nevezměte smartphone a zkontrolujte tam aktivní aplikace.

Je aplikace pro měření rychlosti zdarma?

Základní verzi aplikace lze zdarma stáhnout z příslušného obchodu, existuje však i rozšířená verze, která je zpoplatněna. Nákupní verze aplikace se nazývá „Blitzer.de PRO“ na Blitzer.de pro iOS a „Blitzer.de PLUS“ na Blitzer.de pro Android/Windows Phone.

Aplikace pro rychlostní kamery 2020: nové, co je nyní povoleno a co je zakázáno? | ADAC | Že jo? Logický!

Nalezeno 35 souvisejících otázek

Co se stane, když vás přistihne aplikace rychlostních radarů?

Je nezákonné, aby řidiči používali aplikaci pro měření rychlosti. V případě porušení hrozí řidiči pokuta minimálně 75 eur a bod ve Flensburgu.

Jaký je rozdíl mezi Blitzer de a Blitzer de plus?

Aplikace Blitzer.de je k dispozici zdarma pro iOS a Android. V bezplatné verzi jste však upozorněni pouze na stacionární radary. Explicitní varovné signály a varování před mobilními rychlostními radary jsou k dispozici pouze prostřednictvím aplikace Blitzer.de Plus, která je zpoplatněna.

Proč není povoleno používat aplikaci pro měření rychlosti?

Aplikace pro rychlostní kamery a radarové detektory jsou oblíbené, protože chrání před pokutami. Ale bez ohledu na to, zda je integrován do navigačního systému nebo aktivován na mobilním telefonu: radarové detektory jsou zakázány. Každý, kdo je použije, riskuje pokutu.

Weiterlesen:
Kolik hp Mohu řídit po Rýnu bez řidičského průkazu?

Kolik stojí používání aplikace rychlostních radarů?

Podle katalogu pokut hrozí ve Flensburgu pokuta 75 eur a bod za použití radarového detektoru nebo aplikace pro měření rychlosti.

Která aplikace pro rychlostní radary rozpoznává mobilní rychlostní radary?

Praktický. Blitzer.de PLUS rozpozná vaše auto přes Bluetooth a automaticky se spustí. Stejným způsobem se aplikace opět zavře, když vypnete zapalování.

Je aplikace Radarbot zdarma?

Pokud jste spolujezdec nebo byste se chtěli před jízdou dozvědět více, můžete se podívat na aplikaci, zejména proto, že je v současné době nabízena zdarma. Chcete-li jej používat, musí být na vašem mobilním telefonu nainstalován alespoň Android 4.1.

Jak dobrý je Radarbot?

Radarbot (iOS/Android)

Radarbot boduje svou prací napříč aplikacemi. Upozornění na rychlostní radary můžete využít také při poslechu hudby ve vybrané streamovací službě nebo při navigaci pomocí Map Google.

Můžete zobrazit rychlostní radary na Mapách Google?

Mapy Google: Jak aktivovat funkci rychlostního radaru

V zásadě můžete použít i jinou navigační aplikaci dle vlastního výběru. Stáhněte si bezplatnou aplikaci TomTom AmiGO pro Android nyní. Ve výchozím nastavení se aplikace rychlostních radarů spustí v klasickém zobrazení na celou obrazovku.

Co je lepší Blitzer de nebo Ooono?

Dříve jsme používali aplikaci Blitzer.de. Na krátké cesty je ale občas zapomenete a, prásk, dostanete blesk. Díky Ooono se nám to už nemůže stát. Spojení vždy funguje a je spolehlivé.

Je Ooono povoleno?

„V Německu jste s dopravním poplachem Ooono v legální šedé zóně, protože používání radarových detektorů je podle StVO zakázáno, ale upozornění na místa obecného nebezpečí jsou povolena. Správního deliktu se dopouští každý, kdo má v autě aktivní nebo funkční zařízení.

Je Ooono vždy zapnuté?

S OOONO CO-DRIVER už nikdy nezapomenete znovu zapnout svou dopravní aplikaci – protože se tak děje automaticky.

Weiterlesen:
Kolik let můžete používat iPhone?

Která aplikace pro měření rychlosti běží na pozadí?

Přejděte do nastavení svého smartphonu > Aplikace > Blitzer.de PLUS a nastavte přístup k poloze pro naši aplikaci na Vždy, abyste také dostávali varování na pozadí a v miniaplikaci.

Co přináší Blitzer App Pro?

Aplikace PRO vás varuje, když je obrazovka vypnutá nebo když používáte jiné aplikace v popředí. S Bluetooth HFP získáte další zvukový výstup, který vám umožní slyšet varování hlasitě a jasně z reproduktorů vašeho autorádia. Přesná oznámení vám sdělí, jak daleko je nebezpečí, např.

Kolik stojí Pro verze Radarbotu?

Radarbot pochází od stejného poskytovatele jako RadarWarner. Jedná se o Pro verzi RadarWarner, která stojí necelých 6 eur. Dodává se bez reklam a nabízí několik užitečných doplňkových funkcí. Radarbot například překrývá grafická upozornění v jiných aplikacích, jako jsou Mapy Google a Spotify.

Kam umístit OOONO?

Rozsah dodávky a výbavy: Dopravní alarm Ooono není v podstatě nic jiného než kulaté tlačítko, které nalepíte někam na palubní desku nebo středovou konzolu. Tlačítko jsme nalepili na palubní desku vedle rádia. Tam neruší a je stále snadno dostupný.

Co když Ooono bliká červeně?

? Pokud od vašeho OOONO CO-DRIVER NO1 dostanete červený signál, může to mít různé důvody. Váš OOONO CO-DRIVER NO1 již není připojen k aplikaci OOONO. Musíte zkontrolovat připojení. Obdrželi jste obecné dopravní upozornění, které můžete potvrdit stisknutím tlačítka OOONO.

Kdy se Ooono vypne?

Pokud zaparkujete své vozidlo ve 14:04, váš OOONO PARK ukáže 14:30. OOONO PARK se přepne do parkovacího režimu pokaždé, když zaparkujete své vozidlo. Krátce poté, co se znovu rozjedete, váš OOONO PARK detekuje pohyb vozidla a ukončí parkovací režim.

Mohu vypnout Ooono?

? Podržte tlačítko OOONO asi 20 sekund. Poté uslyšíte pípnutí, rozsvítí se červená kontrolka a zařízení se vypne.

Weiterlesen:
Co dokáže Monsieur Cuisine?
Předchozí článek

Co se stane, když si aplikujete příliš málo Lantusu?

Další článek

Kolik stojí pracovněprávní právník?

Ссылка на основную публикацию