Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Špatně se grenadina?

Pokud se chcete dozvědět něco o skladování grenadiny, trvanlivosti a špatném stavu, čtěte dále.

Jak skladujete grenadinu?

Zapečetěná láhev znamená, že sirup má omezenou expozici vzduchu. A to znamená, že se v průběhu času rozloží méně sloučenin, což znamená, že chuť vydrží déle.

Při nejlepší kvalitě zůstane otevřená láhev v lednici déle, než když ji necháte ve spíži. Pokud tedy víte, že sirup spotřebujete do měsíce nebo dvou, je v pořádku, když si ho necháte v domácí skříni s alkoholem. Pokud vám dokončení láhve trvá pár měsíců, je lepší volbou lednička.

náznak

Jak dlouho vydrží grenadina?

Grenadina je sice nealkoholický sirup, ale vydrží poměrně dlouho.

Jsou to samozřejmě pouze odhady. Sirup se po uvedených časech pravděpodobně přestane kazit, ale kvalita sirupu nemusí být tak dobrá. Mějte na paměti, že „skutečná“ grenadina vyrobená z granátového jablka nebo jiných ovocných šťáv rychleji degraduje.

 

Neotevřená grenadina

Nejlepší do + 1 rok

 

Otevřete Grenadine

1 — 2 měsíců

4 — 6 měsíců

(Zdroj: Jens Theeß)

Jak zjistit, zda je grenadina špatná?

Je nepravděpodobné, že by se Grenadin pokazil z hlediska bezpečnosti potravin. Cukr je dobře zakonzervuje a lze je skladovat po dlouhou dobu.

Ale pro relativně krátké časové úseky, které jsem vám zmínil výše, existuje důvod. Postupem času můžete zjistit, že kvalita grenadiny klesá.

náznak

Při ovládání grenadiny začněte čichem a chutí. Pokud voní dobře, ale chuť není tak dobrá, měli byste ji z důvodů kvality vyřadit. Pokud grenadina zapáchá divně nebo legračně, vyhoďte ji. Totéž platí, pokud si z jakéhokoli důvodu nejste jisti, zda je použití bezpečné.

Weiterlesen:
Jak ohřívat vodu bez elektřiny?
Ссылка на основную публикацию