Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Pokazí se cheesecake?

Ať tak či onak, čtěte dále, pokud jste připraveni se dozvědět o skladování tvarohového koláče, trvanlivosti, zmrazení a znehodnocení.

Jak uchovávat cheesecake

(Kredit: Tina Guina)

Můžete zmrazit tvarohový koláč?

Jak pravděpodobně očekáváte, cheesecake vydrží v lednici čerstvý jen pár dní. Pokud ji tedy chcete uchovat déle, je nejlepší ji zmrazit. A cheesecake je jeden z těch koláčů, které se docela dobře mrazí a spousta pekáren doporučuje zmrazit zbytky.

To, jak váš tvarohový koláč zmrzne, bude samozřejmě záviset na ingrediencích a receptu, který vy nebo vaše pekárna dodržujete. Jinými slovy, pokud jde o zmrazení, ne všechny tvarohové koláče jsou stejné. Ale obecně platí, že hutné tvarohové koláče bez jemné polevy obvykle mrazí velmi dobře.

náznak

Nejlepších výsledků dosáhnete, když dort zmrazíte bez polevy a přidáte k pamlsku těsně před podáváním.

Pokud jde o to, jak zmrazit dort, je to super snadné.

Pokud potřebujete dort rozmrazit, dejte ho večer před podáváním do lednice. Nebo alespoň pár hodin, než to budete potřebovat.

V neposlední řadě, pokud jste cheesecake rozmrazili v lednici, můžete jej v případě potřeby znovu zmrazit.

Jak dlouho cheesecake vydrží?

Jak víte, tvarohový koláč se vyrábí z mléčných výrobků, zejména smetanového sýra. Většina receptů obsahuje také vejce. Tyto ingredience jsou poměrně jemné, takže koláč nevydrží dlouho čerstvý.

Pokud jde o domácí tvarohový koláč, obvykle ho nechcete uchovávat v chladničce déle než 5 dní. Nebo kratší, pokud to vyžaduje recept, kterým se řídíte, nebo pokud obsahuje některé ingredience velmi rychle se kazící.

Pokud potřebujete cheesecake skladovat déle, zmrazení je správná cesta. Dort by měl v mrazáku vydržet v dobré kvalitě alespoň pár měsíců.

náznak

Pokud plánujete zmrazit tvarohový koláč pro své hosty, je nejlepší, když předem zmrazíte malé množství přesně tohoto koláče. Budete tak vědět, co můžete po rozmrazení očekávat a zda je dort dost dobrý na to, abyste jej mohli podávat vašim přátelům.

Weiterlesen:
Můžete zmrazit baterii?

 

Cheesecake (domácí)

3 — 5 dny

1+ měsíc

Cheesecake (koupeno v obchodě)

5 — 7 dny

3+ měsíců

Upozorňujeme, že výše uvedená období jsou pouze hrubé odhady. Odrůda koupená v obchodě jako obvykle vydrží o něco déle, protože má obvykle přidané nějaké konzervační látky, a domácí odrůda je obvykle bez konzervantů.

Jak zjistit, zda se tvarohový koláč pokazil

Bohužel neexistuje žádný dobrý způsob, jak zjistit, zda se tvarohový koláč pokazil.

Ссылка на основную публикацию