Www.motoobleceni-kb.cz

Questions & Answers
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Proč Camille umírá?

Jak se Camille stane upírem?

Zjistili, že Cami se proměnila v upíra, protože Aurora s Cami manipulovala, když ji Aurora držela jako rukojmí v kostele.

Kdy Davina konečně zemře?

Stala se hlavním předmětem boje o moc mezi čarodějnicemi, upíry a vlkodlaky z New Orleans. Poté, co její otec rodinu předčasně opustil a její matka zemřela, Davinu adoptoval Marcel Gerard. V 19. epizodě třetí sezóny ji zabije Kol Mikaelson, který byl manipulován předky.

Kdy Marcel konečně zemře?

Ve finále sezóny Marcel kousne Kola a Elijaha, Freya je otrávena a Rebekah už je prokletá. Rodina vymyslí plán, jak získat Hayley čas, aby našla léky pro nemocné. Za to se Klaus obětuje tím, že ho Freya spojí s jeho sourozenci.

Dají se Cami a Klaus dohromady?

I když bylo potvrzeno, že Michael Narducci, producent The Originals, si všiml chemie mezi Klausem a Cami, neznamená to, že spolu konečně chodí. Zdá se však, že existují plány, jak se sblížit, i když není kam spěchat.

The Originals 3×19 Cami umírá (Final moments with Klaus)

Nalezeno 21 souvisejících otázek

Koho miluje Elijah Mikaelson?

Poté spolu Hayley a Elijah spí (2×09). V 3×15, po smrti svého manžela Jacksona, Hayley přiznává Elijahovi, že ho miluje a milovala ho celou dobu.

Jak Rebekah The Originals zemře?

Rebekah je poslána, aby ohrožovala Elenu v systému tunelů, zatímco on dává Salvatorovým ultimátum, aby jeho matku zadrželi až do nejvyššího měsíce. Když Alaric ubodal Kola, zemřela i Rebekah, čehož Elena využila jako příležitost k tomu, aby si od sebe udělala odstup.

Proč Hayley umírá v originálech?

V poslední epizodě 5. řady se Hayley ze všech lidí obětovala pro svou dceru Hope. V poslední scéně vidíme její tělo spálené. Hayley byla od začátku jednou z nejdůležitějších postav TO. Je matkou Klausovy dcery, která je nyní svobodným otcem.

Weiterlesen:
Kolik stojí operace kyčle soukromě?

Jsou kol a davina manželé?

A už v premiéře se můžeme připravit na do očí bijící změnu. Kol a Davina jsou údajně již manželé. Ještě je potřeba trochu trpělivosti: V dubnu se «The Originals» konečně vrátí s pátou sezónou.

je camille mrtvá

Nyní je známo, že tvůrci seriálů rádi zabíjejí hlavní postavy, aby šokovali fanoušky. Smrt Cami (Leah Pipes) na «The Originals» ale diváci rozhodně nečekali.

Je to prázdné v naději?

The Hollow ještě plně neobsadila Hope a Mikaelsonovi dělají vše, co mohou, aby tomu zabránili. Když podrobí Hope uspávacímu kouzlu, The Hollow se od ní odpojí a zaútočí jako duch. Může tak zlikvidovat Freyu, Hayley, Sofyu, Elijaha a Marcela.

Proč Klaus umírá?

Jeho smyslem života vždy bylo usilovat o Klausovu záchranu. A teď to dostal. Když mu tehdy rodiče nedali na výběr, rozhodl se: chce zemřít.

Stane se Klaus a Hayley pár?

V následující epizodě se dozvídáme, že Hayley otěhotněla ze své jedné noci s Klausem. Čeká od něj dítě. Stále není jisté, co přesně v ní roste, protože nikdy nic takového nebylo. Upíři nemohou zplodit děti, ale vlkodlaci ano.

Za koho se vdává Rebeka?

Marcel říká Rebece, že si ji jednoho dne vezme. Marcelovy city k Rebece se v průběhu let prohlubují a jejich vztah je čím dál romantičtější. Klaus je však proti jejich vztahu a Rebeku ubodá k smrti.

Objeví se Klaus v Legacies?

Finále série Legacies se blíží tento týden v USA. V rozběhu mnoho fanoušků doufalo v vystoupení Josepha Morgana aka Klause.

Má The Originals šťastný konec?

Minulý týden jsme se museli s «The Originals» jednou provždy rozloučit ve velkém finále. Fanoušky rozčiluje především jedna věc: Klaus a Caroline neměli šťastný konec.

Weiterlesen:
Jak mohu psát na Wikipedii?

Proč může Hope vytvářet hybridy?

V Cradle to Grave se zrodí Hope, ale Hayley je krátce poté zabita. Jelikož však měla v sobě krev své dcery, Hayley se proměnila v křížence. Napila se krve své dcery a stala se prvním žijícím hybridem nové generace.

Bude Rebecca znovu člověkem?

Aby zajistil bezpečí rodiny, chce se Eliáš ve skutečnosti obětovat pro dobro svých sourozenců, ale Rebeka zasáhne. Chce se stát člověkem, ale v důsledku toho ztrácí své upíří schopnosti.

Proč Kol zabije Davinu?

Ve svém vztahu pokračují v An Old Friend Calls. V No More Heartbreaks Davina zjistí, že Kol byl proklet předky, aby ji zabil. Jejich vztah je podobný vztahu Eliáše a Tatie, protože oba bratři zabili ženu, kterou milovali.

Proč Eliáš vždy nosí oblek?

Eliáš byl oživen a myslel si, že Elena je Katherine. Nemohl dýchat, protože nebyl pozván dovnitř, a utekl z domu. Za dveřmi mu Elena dala dýku na znamení, že jí může věřit. Pak jeli do zámku Lockwoodů pro nový oblek.

Proč se Hayley Jackson musí vdávat?

Hayley čte o rituálu sjednocení v Anselově knize, který by dal vlkodlakům jedinečné schopnosti. Jackson jí vysvětluje, že sňatkem se spojily zvláštní schopnosti smeček a vlkodlaci se stali rychlejšími, silnějšími a odolnějšími.

Proč Freya zabije Hope?

Kvůli tomu je Freya ochotná zabít Hope Mikaelsonovou, aby zabránila Dahlii vzkřísit a ovládnout novou Mikaelsonovu generaci. Ale poté, co odhalí úkryt Finna Hopea, může být Elijah Mikaelson zabit.

Který původní upír stále žije?

Kol je původní upír, kterého Klaus zneškodnil. Říká se, že ležel v rakvi přes století, než ho Eliáš oživil.

Předchozí článek

Co se rýmuje s náladou?

Weiterlesen:
Je Siri skutečný člověk?
Další článek

Proč má moje rukola díry?

Ссылка на основную публикацию